Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes mācītājs piedalās Rogovkā pazudušās Justīnes meklēšanā

Justīne no savām mājām Nautrēnu pagasta Rogovkā izgāja 5.maija vakarā un kopš tā laika nav atrasta. Foto: no Valsts policijas arhīva.

“Dievs ir ielicis sirdī, ka ir jāpalīdz tiem, kuriem sāp,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes luterāņu draudzes mācītājs Ilgvars Matīss. 6., 7. un 10.maijā viņš kā brīvprātīgais devās uz Rogovku Rēzeknes novadā, lai piedalītos 7 gadus vecās Justīnes meklēšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Gulbenes luterāņu draudzes mācītājs Ilgvars Matīss. Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Meitene no savām mājām Nautrēnu pagasta Rogovkā izgāja 5.maija vakarā un kopš tā laika nav atrasta. Meitenei ir veselības problēmas, un viņa nerunā.

Pagaidām meklēšana nav bijusi rezultatīva, saka I.Matīss. Viņš arī uzsver, ka neviena no meitenes pazušanas versijām nevar būt noteicošā. Tādējādi viņš nepiekrīt tiem, kas uzskata, ka bērns aizklīdis un nomaldījies. I.Matīss 10.maijā noturējis aizlūgumu meitenītes meklētājiem un viņa piederīgajiem, atbalstītājiem.

Meklēšana notikusi, cilvēkiem ejot vienā līnijā ar 20 metru atstatumu. Cilvēki esot atsaucīgi. I.Matīss arī stāsta, ka apvidū, kur notiek meklēšana, ir daudz purvainu vietu, dīķu. “Daudz sarežģītu vietu,” saka I.Matīss. Viņš plāno vēl doties uz Rēzeknes novadu, lai piedalītos Justīnes meklēšanā.

Valsts policija informē, ka tā ar papildspēkiem 9.maijā turpināja pazudušās Justīnes meklēšanu, kas pagaidām nav sekmējusies. Fiziskie meklēšanas darbi notiek apkārtnē, kur bērns pazuda. Policija ir izskatījusi dažādas Justīnes pazušanas versijas, pamatā tiek strādāts pie versijas, ka meitene pati kaut kur aizgājusi vai apmaldījusies. Justīne bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos. Viņas augums ir 124 centimetri, meitenei ir gaiši mati līdz pleciem.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Izjust svesas sapes kaa savejas ne katrs var…jus esiet labs macitajs un labs cilveks..bet ne vienmer viss cilvekam pa spekam…viss notijs taa kaa liktenis bus lemis…atliek palauties uz dievu.l..lai palidz..jo nekaa nav briesmigaka par mokosu nezinu.

    10
  2. ……. Mani ir aizdomas, uz vecākiem. Vajag cītīgi pratināt, tēvu, tāda mana versija..

    3
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.