Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada bērni saņems Ziemassvētku paciņas

Foto: “Pexels”.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka tiem bērniem, kuri apmeklē skolas un bērnudārzus, par Ziemassvētku saldumu paciņu pasniegšanu būs parūpējušās izglītības iestādes. Savukārt pašus mazākos, kam bērnudārza gaitas vēl priekšā, Ziemassvētku vecītis aicina uz tikšanos pie savām kamanām, lai paciņu nodotu tieši rokās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku vecīša pieturas Gulbenes novadā:

19.decembris – Beļava, Kalniena, Stāmeriena, Litene,

20.decembris – Līgo, Jaungulbene, Daukstes, Stradi,

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

21.decembris – Galgauska, Tirza, Lizums,

22.decembris – Lejasciems, Ranka, Druviena,

23.decembris – Gulbene.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziemassvētku vecīša palīgi – rūķi no tautas un kultūras namiem –  ar pārsteigumu saņēmēju ģimenēm sazināsies individuāli, informējot par precīzu tikšanās vietu un laiku.

Kultūras/tautas namu kontaktinformācija šeit

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (5)

 1. Paldies…berni ziemasvetkos visvairak gaida salateti macas dzejolus skaita tos citigi skatoties salatevam aciis un sanem pacinu.. ta pacinu bernibas ziemssvetky smarza un garsa nezud.ta paliek pat tad kad berniba jau ir aiz kalniem…un dziesmina reiz mezaa dzima eglite..ak salateti..ko fan berni uesaktu bez tevis..

  2
  1
 2. Es sevi atceros kad biju maza.varbut man bija kadi pieci gadi..ai ka es posos uz egliti..man kajas bija baltas zekubikses..un no marles uzsuti svarcini ar sniegoarslinam un sudraba stipina matos.es biju snuegparslina..kluba bija milziga egle un daudz bernu.visi sadeviyusues rokas gaja ap egli rotalas..peeksni liels ribiens un Zale ienaca salatevs.sarkanaa terpaa baltu bardu un davanu maisu pleca…berni prieka sita plaukstas un sauce salatevs salatevs..un tad salatevs parunajas un aicinaja dziedat dziesmu reiz meza bija eglite…un tad salatevs aicinaja visiem kopa saukt sniegbaltiti..un vibna ieradas tik skaista balta vizulojosaa kazoka .vina palidzeja berniem dalit pacinas…ai tas atverot smarzoja pec koncam piparkukam mandariniem un barksu konfektes. Ko majas iekara eglitee…daudz ko var aizmirst..tikai ne pirmo egliti.ta bija fantastiska.

  6
  2
 3. Cik jauki izklaidejos iegriezoties gulbenes novadaa..nu dosos talak pa sniegotiem laukiem un meziem uz zemgali..uz majam..es dzivoju dzilaa mezaa naza budinaa starp zveriem un putniem..attaa.esmu kkaidone dveselee..

  1
  3
 4. Nezinu smieties vai raudāt par paciņām.Bērns 6 klase saņēma paciņu ,tur bija 10 konfektes.Suliņa .Labāk Dome nedevuši neko.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.