Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada domes deputāts Normunds Audzišs būs Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors

Normunds Audzišs. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pēc septiņu gadu darba Latvijas Lielo pilsētu asociācijas (LLPA) izpilddirektora amatā savas pilnvaras nolicis Viktors Valainis, un par izpilddirektoru LLPA biedru kopsapulcē apstiprināts Normunds Audzišs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mana darbība LLPA izpilddirektora amatā bija piedzīvojumiem un izaicinājumiem bagāts laiks, taču esmu pieņēmis lēmumu doties tālāk, lielāku uzmanību pievēršot savai politiskajai darbībai, tostarp vadot Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakciju. LLPA izpilddirektora amats pieprasa augstu atbildības sajūtu un nepārtrauktu iedziļināšanos jautājumos, kas skar lielo pilsētu intereses. Šo gadu laikā esmu saņēmis milzīgu atbalstu no lielo pilsētu mēru un citu pārstāvju puses, līdz ar to mums izdevies panākt daudzu jautājumu sakārtošanu. LLPA šobrīd ir finansiāli pašpietiekama, esam uzsākuši vairākus nozīmīgus projektus, tostarp sadarbībā ar Norvēģiju, Eiropas Komisiju, valdības ministriem, un ir nepieciešams jauns vadītājs ar skaidru skatu par nākotnē veicamajiem darbiem visu lielo pilsētu un to iedzīvotāju interesēs. Uzskatu, ka N. Audzišs, kuram ir būtiska pieredze uzņēmējdarbībā un arī politikā pašvaldību līmenī, spēs godam un atbildīgi pārstāvēt lielo pilsētu intereses un vajadzības, un rast piemērotākos risinājumus. Gribu pateikt lielu paldies pilsētu vadītājiem un pašvaldību speciālistiem, kā arī visiem sadarbības partneriem no Saeimas, valdības un nevalstiskā sektora par konstruktīvo un efektīvo sadarbību, un novēlu panākumus jaunajam LLPA izpilddirektoram,” LLPA biedru kopsapulcē teica Viktors Valainis.

“Pateicos par lielo godu, kas man izrādīts, uzaicinot uzņemties LLPA izpilddirektora amatu. Mana pieredze uzņēmējdarbībā un pašvaldības darbā ir stiprinājusi izpratni par izaugsmes un attīstības nepieciešamību ikvienā jomā vispārējas labklājības vārdā, un, arī strādājot LLPA, esmu gatavs ieguldīt darbu, lai spēcinātu lielo pilsētu ekonomisko attīstību un veicinātu uzņēmējdarbības vidi, tostarp īpašu uzmanību pievēršot aktuālajiem jautājumiem kā mobilitāte, mājokļu pieejamība un energoefektivitātes jautājumi. Tuvākajā laikā plānoju tikties ar katru no lielo pilsētu mēriem, lai iedziļinātos pilsētu attīstības virzienos un identificētu aktuālākās problēmas to veiksmīgākai novēršanai un risinājumu rašanai,” norādīja N. Audzišs.

N. Audzišs jau vairāk nekā trīsdesmit gadus veiksmīgi darbojas uzņēmējdarbībā, dibinājis Latvijā labi pazīstamos uzņēmumus “Dimdiņi” un “Skrīveru saldumi”. Šobrīd ir Gulbenes novada domes deputāts, bijis Gulbenes novada domes priekšsēdētājs.

Lielo pilsētu mēri un pārstāvji kopsapulcē pateicās V. Valainim par ieguldīto darbu un novēlēja veiksmi turpmākajā darbā, norādot, ka sasniegts līdz šim ir patiešām daudz, un ir uzlikti ļoti augsti kritēriji darba kvalitātē, kas viņa pēctecim būs ne tikai jānotur, bet arī jāpārsniedz. N.Audzišs, uzņemoties LLPA izpilddirektora pienākumus, kļūs arī par LLPA valdes locekli.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (18)

 1. tas viss protams ir apbrīnojami jauki vadīt, bet kāpēc minētā deputāta iepriekš vadātā pilsētā, jau vismaz Nedēļu Rīgas ielā, kopā ar kustošā sniega ūdeni trekni tek arī degviela, taisni gar pilsētas pašvaldības policijas ofisu, var jau būt, ka tas viss notiek pēc kāda ļoti slepena un pārdomāta plāna un tāpēc tas viss ir gluži normāli lielajā pilsētā Gulbenē.

  25
  4
 2. Darbu vajadzēja – darbu atradām! Tavs ZZS 😀 Kāds sakars NorAudz ar lielajām pilsētām? Savējiem siltas vietas. VARAm tagad pilns ar LRA biedriem.

  34
  1
 3. Ko tad viņš tur darīs lielajās pilsētās, ja jau Gulbenē bija pārpratums.. Diez kāds vispār sakars lielo pilsētu direktorēšanā cilvēkam no Gulbenes? ZZS labākajās tradīcijās..

  34
  3
 4. laikam topošās lielpilsētas Gulbenes deputāts mazurs būs arī lielpilsētu jaunizceltā izzpildirektora pirmais vietnieks, jo kur nu ar tādu pieredzi – tikai uz lielplisētu lielo associāciju izpildirektorātu, tālāk jau nu protams kaut kas ar starplanētu koordinācijas padomes direktorēšanu un tā līdzpilnai attīstībai, urā , tā Latvija ir īsta direktoru, izpildirektoru un izpildirektoru padomnieku lielvalsts, galvenais ka algas maksā Valsts vai pašvaldības budžets

  21
 5. Labāk lai noved līdz galam Lizuma jaunceltnes Pinku lietu, kuru savā valdīšanas laikā iesāka, tagad absurdo projektu uzmeta citiem!

  33
  3
 6. Kàdu pienesuju lielo pilsètu pàrvaldìbà var dot mazpilsètas deputàts? Jàbrinas par amatu.

  24
 7. Lielo pilsētu:)) Skan jau lepni, bet pat vienīgā Latvijas pilsēta Rīga ir vidēji liela pilsēta pat Eiropas mērogā.

 8. Ko Jūs tā uztraucieties?Katram ir iespējas veidot savu karjeru!
  Rīgā Ušakovs 10 gadus ar Ameriku visu izsaimniekoja, bet mēs gaidām pārmaiņas.Varbūt būs
  sakārtota vide, jo līdz gada beigām Rīgā ilgs rekonstrukcijas darbi, bet mums ir vēlme dzīvot sakārtotā vidē un vairāk svaiga gaisa!:):)
  Vairāk paši līdzdarbojies ar savām idejām Gulbenes attīstībā, jo neko jau uz paplātes nepienes!:):)

  7
  17
 9. Audzišs ir biznesa cilvēks, viņam svarīgas ir galvas, vienalga-kāpostgalvas vai cilvēku galvas. Vnk. no viņa nekāda labuma nebūs, jo interesē tikai savā kabatā, kā kāpostlandē.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.