Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada jaunieši savāc ziedojumus daudzbērnu ģimenēm

Iepriecināt bērnu sirsniņas – tāda bija jauniešu vēlme, pirms Ziemassvētkiem apciemojot ģimenes, kurās aug četri un vairāk bērni. Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” kopā ar Gulbenes novada jauniešu domi rīkoja labdarības akciju un svētkos iepriecināja daudzbērnu ģimenes, kurās aug vairāk nekā trīs bērni.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu centra “Bāze” vadītāja Valērija Stībele stāsta, ka labdarības akcija norisinājās no 11. līdz 21.decembrim. Akcijas gaitā jaunieši gatavoja piparkūkas un apsveikuma kartītes, kuras varēja iegādāties par ziedojumiem pilsētas galvenās egles iedegšanas pasākumā un Zaļajā tirdziņā.

“Liels prieks bija par Zaļā tirdziņa vietējiem amatniekiem, ražotājiem, kuri ziedoja savu produkciju. Kopā tika savākti 150 eiro, dažādas rotaļlietas, saldumi, augļi, drēbītes, spēles un grāmatas,” stāsta V.Stībele.

22. un 23.decembrī Gulbenes novada jauniešu dome un “Bāzes” darbinieki, atraktīvi saģērbušies, brauca pa novadu, lai nogādātu dāvanas ģimenēm. Tika iepriecinātas 7 ģimenes ar 40 bērniem no Lizuma, Beļavas, Šķieneriem, Stāķiem un Gulbenes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Iepriekšējos gados braucām uz sociālās aprūpes centriem, bet šogad sapratām, ka vēlamies palīdzēt bērniem. Cilvēki palīdz ukraiņiem, bet nedrīkstam aizmirst arī savus bērnus, kuriem klājas grūtāk. Pirmo reizi mums bija iespēja satikt, iepriecināt un apdāvināt ģimenes, kurām šobrīd tas ir vairāk vajadzīgs. Mēs sazinājāmies ar Gulbenes novada sociālo dienestu, un ģimenes, kurām pasniedzām dāvanas, izvērtēja sociālais dienests, kurš mums iedeva ģimeņu sarakstu. Ikdienā mēs bieži vien par to neaizdomājamies un tikai svētkos atceramies, ka jābūt iejūtīgiem, labestīgiem un atsaucīgiem. Paldies katram iedzīvotājam, kurš ziedoja! Ar jūsu palīdzību mums izdevās radīt svētkus daudzbērnu ģimenēm,” uzsver V.Stībele.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Tas ir kā…? Pareizi sapratu? Sociālais dienests sniedza trešajai personai informāciju par klientiem?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.