Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība aizņemsies 1,2 miljonus eiro Brīvības ielas rekonstrukcijai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

No Valsts kases uz 30 gadiem Gulbenes novada pašvaldība šogad tālākai Brīvības ielas rekonstrukcijai pilsētā vēlas aizņemties 1 234 312,82 eiro, tāpēc tiks lūgta atļauja Pašvaldību aizņēmumu un galvojumu kontroles un pārraudzības padomē. Deputāti par to nobalsoja novada domes 28.aprīļa sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz aizdevuma saņemšanu pašvaldība var pretendēt tikai tāpēc, ka šis projekts atbilst Ministru kabineta noteikumiem par kritērijiem un kārtību, kādā 2022.gadā tiek izvērtēti un izsniegti valsts aizdevumi pašvaldībām Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai.

Šogad pašvaldība šim projektam ir saņēmusi līdzfinansējumu no Satiksmes ministrijas tranzīta ielu posmu pārbūvei 1 027 022,80 eiro.

Pašvaldības budžeta līdzfinansējums (15 procenti no kopsummas) par 2022.gadu un 2023.gadu ir 217 819,92 eiro, bet aizņēmums no Valsts kases (85 procenti) – 1 234 312,82 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Runa ir par Brīvības ielas pārbūvi posmā no Bērzu ielas līdz Parka ielai. Šā darba veikšanai publiskā iepirkuma ceļa ir izraudzīta SIA “Rubate” par 2 479 155,54 eiro (ieskaitot PVN) līgumcenu. Projekta īstenošana turpināsies vēl 2023.gadā līdz novembrim.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (6)

  1. Aizņemieties arī Galgauska Tirza ceļa remontam, jo izskatās, ka remonts tur šogad nebūs… Jaunais pērnā rudens asfalts nokusa līdz ar sniegu.

    15
    2
  2. kur tik pieticīgi aizņēmās gulbnē tādā ceļa posmā var iztērēt arī vairāk – teiksim kādus 5 000 000 euro

  3. Varbūt termiņu saīsinat un neņemat paši savām kabatām! Gulbenes-Smiltenes garo posmu remontēs īsāku laiku nekā Brīvības ielas 2 vai 3km! Citās pilsētās ir normāli termiņi remontiem, Gulbenē jebkura apjoma remonts gads vai pat vairāk!

  4. Pusi nozags un sadalis sava starpa, tapat ka Tirzas brākets ceļš, pec tam ceļ dargas mājas, brauka uz krutam auto .

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.