Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība atkal organizē līdzdalības budžetēšanas projektu konkursu

Foto: “Pexels”.

Šogad Gulbenes novada pašvaldība atkal organizē līdzdalības budžetēšanas projektu konkursu. Novada domes 28.marta sēdē ir apstiprināts šā konkursa nolikums.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursā uzvarējušā viena projekta realizācijai varēs piešķirt ne vairāk par 35 000 eiro. Kopējais kalendārā gadā piešķiramo finanšu līdzekļu apjoms projektu realizācijai ir 110 000 eiro.

Konkursam iesniedzamajiem projektiem būs jāatbilst šādiem kritērijiem: projekta realizēšanas vieta ir sabiedrībai pieejama publiska ārtelpa; projekts ir saistīts ar infrastruktūras uzlabošanu, kurai ir paliekoša un sabiedriski nozīmīga vērtība; projekta ietvaros paredzētās uzlabotās infrastruktūras ikgadējās uzturēšanas izmaksas nepārsniedz 10 procentus gadā no kopējā attiecīgā projekta budžeta; iesniegtajam projektam jāparedz pilnīga tā realizācija (nav pieļaujams īstenot projektu vairākās kārtās).

Projekta pieteikumu dalībai konkursā varēs iesniegt desmit cilvēku, kuri sasnieguši vismaz 16 gadu vecumu, grupa, kā arī biedrība vai nodibinājums, kas reģistrēts normatīvajos aktos noteiktā kārtībā.

Tradicionāli balsot par konkursa projektiem varēs Gulbenes novadā deklarēta persona, kura sasniegusi 16 gadu vecumu. Balsot varēs klātienē – klientu apkalpošanas centrā pašvaldības administratīvajā ēka Gulbenē vai norādītajās novada bibliotēkās vai pagastu pārvaldēs, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Tāpat balsot varēs elektroniski vietnē “balso.gulbene.lv” atbilstoši autorizācijas noteikumiem. Balsošana notiks trīs balsošanas apgabalos: 1. – Gulbenes pilsēta; 2. – Beļavas, Jaungulbenes, Lejasciema, Lizuma, Rankas, Stradu, Daukstu pagasts; 3. – Druvienas, Galgauskas, Litenes, Stāmerienas, Tirzas, Līgo pagasts. Uz finansējuma piešķiršanu varēs pretendēt tie projekti, kas katrā no apgabaliem balsojuma rezultātā saņēmuši vislielāko balsu skaitu, bet ne mazāk kā 50 balsis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.