Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība atkārtoti izsludina saldumu paciņu iepirkumu

Ilustratīvs foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldība no jauna ir izsludinājusi publisko iepirkumu Ziemassvētku dāvanu – saldumu paciņu piegādei. Piedāvājumus Gulbenes novada pašvaldībā gaidīs līdz 21.novembrim – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tātad izglītojamie nepaliks bez pašvaldības gādātām svētku paciņām. Jau rakstījām, ka pašvaldība pārtrauca saldumu piegādes publisko iepirkumu ar termiņu līdz 15.novembrim. Tā bija reakcija uz “Dzirksteles” rakstu, kas atklāja – pašvaldība noteikusi, ka vēlas tieši “Skrīveru saldumus”, ko ražo uzņēmums, kas pieder vietējā deputāta Normunda Audziša radiniekiem.

Šoreiz no jauna izsludinātajā saldumu paciņu piegādes iepirkumā pašvaldība nav norādījusi konkrētu ražotāju, kā tas bijis iepriekš. Teikts, ka ir vajadzīgas divu veidu Ziemassvētku paciņas, kuru saturā ir vismaz 90 procenti Latvijā ražotas produkcijas. Pirmā veida paciņai jābūt ne dārgākai par 6 eiro ar PVN, otrā veida paciņai – ne dārgākai par 4,50 eiro ar PVN.

Noteikts, ka pirmā veida paciņām ir jāsatur Latvijā ražotās konfektes ar konkrētiem nosaukumiem: “Rīts”, “Vētrasputns”, “Rudzupuķe”, “Sāļās karameles”, “Lācītis”, “Laime”, “Ziemassvētku”, “Latvija”, “Maska”, “Saldā rulete”, “Alise”, “Vinnijs”, “Drako”, “Bārbele”, “Augļu-ogu”, “Piena karamele”, “Gotiņa”, “Piparmētru” vai ekvivalents. Tāpat arī dažādu garšu sviesta īriss, mīkstā karamele šokolādē, karamele uz kociņa, piena šokolāde ar pildījumu, vafeles. Arī šiem produktiem jābūt ražotiem Latvijā. Otrā veida paciņās pašvaldība vēlas konfektes “Gotiņa” vai ekvivalentu, mīksto karameli šokolādē un ar zemesriekstiem, sviesta īrisu, vafeļu konusiņu ar riekstu krēma pildījumu, kas ražots Latvijā. Tāpat arī Eiropas Savienībā ražotu karameļu spieķīti un sulas paciņu, kura ražota Latvijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nepieciešamais piegādājamo paciņu skaits: pirmā veida – 2155 un otrā veida – 693.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Ja iepriekšējais iepirkums pārtraukts konstatētā interešu konflikta dēļ – kādas ir sekas un sods par šādu rīcību? – kāds taču rīkojās savu interešu vadīts..Vai sekos domes komentārs?Bez Tabu tēma garantēta

  26
  2
 2. Labāk garšotu Skrīveru saldumi 🙁
  Nebūtu jāglabā neapēstās konfektes līdz Jāņiem

  6
  16
 3. Mammai varbūt garšotu “gotiņas” končas! Bet vai bērniem???

  12
  4
 4. Ir divu veidu skaudīgie, tie kuri grib visu kà tev, otri, lai tev nebūtu nekà, bet izrādās ir trešais veids, gulbenes novada īpašais, ne pašam, ne sašam, kaut marsietim, bet ne vienam no sādžas. Domes devīze…atbalstīsim tikai vietējos uzņèmējus , urā biedri.

  4
  9
 5. Sulas paciņa varēja vispār nebūt…. vafeļu vai cepumu paciņas vietā vai kā….

 6. gulbenes sādžā noteikti atkal uzvarēs skrīveru saldumi, citas aļternatīvas ņeru

  5
  1
 7. Vai kāds paskaidros, kādēļ pašvaldība Ziemassvētku paciņu saturu nevar pati sakomplektēt unbvnk nopirkt pret čeku? Kādēļ pat šajā gadījumā nepieciešams rīkot birokrātisko iepirkumu?

  10
  2
 8. Labāk skrīveru končas nevis Laimas kas ir vecas un neēdamas.Atbalstam taču vietējos. Eh jūs skaudīgie. Končām gotiņa nav ns vainas tas garšo visiem.

  8
  10
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.