Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība atsaucas aicinājumam pievienoties akcijai “Esot vienoti, esam stipri”

Foto: “Pexels.com”.

Atbalstot Latvijas Reto slimību alianses aicinājumu pievienoties akcijai “Esot vienoti, esam stipri”, Gulbenes novada pašvaldība laika posmā no 26. līdz 28. februārim vakara stundās debeszilā – cerību krāsā izgaismos vairākas iestādes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada sociālā dienesta ēka Dīķa ielā 1 tiks izgaismota trīs dienu garumā – no 26. līdz 28.februārim. Savukārt Gulbenes novada pašvaldības administratīvā ēka un vides objekts rotācijas aplī Gulbenē – 28.februārī. Arī Gulbenes kultūras centrs tiks izgaismots 28.februārī.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka šīs kopīgās akcijas mērķis ir atbalstīt cilvēkus ar retām slimībām un izteikt pateicību viņu tuviniekiem un visiem mediķiem, kuru pārziņā ir cilvēki ar retām slimībām, par neatlaidību, izturību, drosmi un enerģiju. Reto slimību dienas pasākumus veido kopiena, tāpēc ikviens indivīds, ģimene, aprūpētājs, veselības aprūpes speciālists, pētnieks, mediķis, politikas veidotājs, ražotājs un sabiedrība var tajā piedalīties, lai veicinātu izpratni un pieņemtu lēmumus, kas uzlabos ikdienas dzīvi cilvēkiem, kas ikdienā dzīvo ar retām slimībām.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.