Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība finansiāli atbalsta sportistus

Foto: “Pixabay.com”.

Biedrība “Latvijas Basketbola savienība” ir vērsusies Gulbenes novada pašvaldībā ar lūgumu sniegt finansiālu atbalstu vietējās sporta skolas audzēknim Raineram Ļisicinam, kurš ir iekļauts Latvijas 3×3 basketbola U18 izlases sastāvā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rainers startēja Pasaules U18 kausa turnīrā Debrecenā (Ungārija) no 22. līdz 29.augustam, un lidmašīnas biļešu izdevumi bija 303 eiro.

Novada deputāti 29.septembra domes sēdē nobalsoja par šādas summas piešķiršanu biedrībai no pašvaldības budžetā sporta atbalstam paredzētajiem līdzekļiem.

Saņemts iesniegums arī no sportista Dilana Kurepina. Viņš lūdz piešķirt pašvaldības finansiālo atbalstu dalībai starptautiskās kultūrisma sacensībās. Sportists pārstāvēja Latviju, kā arī Gulbenes novadu 10. un 11.septembrī sacensībās Itālijā, startējot Junioru klasē līdz 23 gadu vecumam un arī “Classic” kategorijā bez vecuma ierobežojuma. Nepieciešamais finansiālais atbalsts – 537 eiro (lidmašīnas biļetes un dalības maksa). Tika nolemts piešķirt finansējumu 302 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “VK Gulbene” lūgusi piešķirt finansējumu sagatavošanās procesam un dalībai 2022./2023. gada sezonā šādās pozīcijās: dalības maksai Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm, kas ir aptuveni 400 eiro, un dalības maksai Entuziastu volejbola līgā vīriešu volejbola komandai “Gulbene”, kas ir aptuveni 1240 eiro. Deputāti nobalsoja par 400 eiro finansējuma piešķiršanu.

Biedrība “Latvijas Motosporta federācija” lūgusi finansiālo atbalstu Didža Gorbenko startam šāgada Eiropas Nāciju Kausa čempionātā blakusvāģu sacensībās, kas norisinājās 23.-25.septembrī Čehijā, Krmolinā. Sportists startē Latvijas, Baltijas mēroga čempionātos, šobrīd viņa ekipāža ir labākā savā disciplīnā Latvijā, tādēļ iekļauta Latvijas izlasē startam Nāciju Kausā. Biedrība iesniegumam ir pievienojusi tāmi dalībai sacensībās – 3213 eiro. Deputāti nobalsoja par finansiālo atbalstu 546 eiro.

  • Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Lai piesakas.bet ar so niecigo vienreizejo pabalstu nevares ne nopirk kurinamo ne ari samaksat par apkuri…

    1
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.