Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība izvēlas rotaļlaukumu veidotāju

Topošā Tirzas rotaļu un aktivitāšu laukuma vizualizācija.

Trīs rotaļu un aktivitāšu laukumu izveidi Gulbenes novadā pašvaldība uzticēs SIA “Jūrmalas Mežaparki”. Uzņēmuma piedāvātā līgumcena ir 54 315,35 eiro bez PVN – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Rotaļu un aktivitāšu laukumu izveidi pašvaldība ir iecerējusi Gulbenē, Rīgas ielā (aiz veikala “Maxima”), un Līkajā ielā 21 (pie novada vidusskolas), kā arī Tirzas pagasta “Upesmalā”. Paredzams, ka Gulbenē, Rīgas ielā, bērniem būs smilšu kaste, dažādas šūpoles, vingrošanas un rotaļu komplekss. Viss – uz gumijas drošības seguma. Līdzīgi būs arī Līkajā ielā 21, bet tur būs arī balansa taka. Savukārt Tirzas pagastā bērniem domāts karuselis, vēl citas šūpoles, basketbola grozs, āra trenažieri, kā arī smilts seguma 142 kvadrātmetru drošības zonā.

Darbi būs jāpaveic 80 dienās.

Par šiem projektiem iedzīvotāji nobalsoja sabiedrības līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā. Projektu virzības gaitai var sekot līdzi ŠEIT

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

  1. Ceru ka Gulbenē beidzot būs bērnu laukumiņš ar šļūkšanas trubu un trosi!!! Madonā tik foršs laukums, bērniem ir ko darīt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.