Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība Lielajā Talkā aicina sakopt Spārītes parku

Šogad Lielā Talka norisināsies sestdien, 30. aprīlī, no pulksten 9:00 līdz 15:00 vienlaicīgi visā Latvijā. Gulbenes novada pašvaldība aicina ikvienu pievienoties pašvaldības organizētajā talkā, kas norisināsies Spārītes parkā. Talkas sākums – plkst. 9 00 laukumā Ozolu ielā 12. Talkas laikā tiks lasīti atkritumi, vākti zari un nokritušie koki, atjaunoti soliņi un atkritumu tvertnes. Pašvaldība uzsver, ka, dodoties talkot, noteikti jāņem līdzi darba cimdi, savi ģimenes locekļi, draugi, radi, kolēģi, kaimiņi un pats svarīgākais – darba prieks! Talkas nobeigumā būs kopīga “Spēka zupas” baudīšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

KUR TALKOT?
Var sakopt savu privātīpašumu vai tuvāko talkošanas vietu noskaidrot mājaslapā “www.talkas.lv”! Tur var reģistrēt savu talkas vietu un apskatīt visas oficiāli reģistrētās talku vietas. Katrā reģistrētajā talkas vietā ir sava atbildīgā persona.

SOLO TALKA (arī DUO un Ģimenes)
Saglabājot iepriekšējos gados iepazīto SOLO talkas formātu, arī šogad talkotājiem ir iespējams individuāli vai ģimenes lokā veikt sakopšanas darbus. Plānojot SOLO talku, jāņem vērā, ka tā ir jāveic publiskā, nevis privātā teritorijā. Plānojot savu SOLO talku, to nav nepieciešams saskaņot ar novada talkas koordinatoru, taču vēlams savu talkas vietu atzīmēt talkas mājaslapā https://talkas.lv/liela-talka/solo-talkas/ .

KUR SAŅEMT ATKRITUMU MAISUS?
Lielās Talkas atkritumu maisus talcinieki varēs saņemt bez maksas pagastu pārvaldēs un pilsētā – Ābeļu ielā 2 – iekšpagalmā, iepriekš sazinoties ar Daci Kuršu (tālrunis 26173113) vai pagasta pārvaldes vadītāju. Talkas laikā atkritumu vākšana notiek tikai izsniegtajos maisos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

KUR ATSTĀT PIEPILDĪTOS MAISUS?
Pagastos par pilnajiem maisi, kas savākti, talkojot reģistrētās publiskās teritorijās, jāsazinās ar pagasta pārvaldi: https://www.gulbene.lv/lv/ppr 

Savus piepildītos maisus atstāj TIKAI reģistrētajā talkas vietā un par to atrašanās vietu
informē talkas atbildīgo – Daci Kuršu (tālrunis 26173113). Talkām, kuras notiek uz privātas zemes, nav vajadzīgs saskaņojums ar pašvaldību, un atkritumus, ja tādi ir radušies, aizved paši rīkotāji.
Lielajā Talkā aicina ne tikai vākt atkritumus, bet darīt arī citus labus darbus – stādīt kokus, radīt brīnišķīgas puķu dobes, labiekārtot māju pagalmus, izgatavot putnu būrīšus, atjaunot žogus, soliņus, tiltiņus…
Plašāku informāciju par Lielo Talku atradīsiet https://talkas.lv/

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.