Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.78 m/s, DA vēja virziens

Gulbenes novada pašvaldība pērk grafiskās planšetes Lizuma vidusskolai (1)

Ilustratīvs foto: “Pexels.com”.

Līdz 25.aprīlim Lizuma vidusskola veic tirgus izpēti, lai iegādātos 15 grafiskās planšetes. Pieejamais finansējums ir 1500 eiro – liecina Gulbenes novada pašvaldības publiskotā informācija. Publiskā iepirkuma tehniskajās specifikācijās norādīts – jānodrošina saskarnes konfigurācijas programmatūra, planšetes dziņi, kas strādā uz “Linux”, “Windows”, “Android” un “MAC OS” jaunākajām operētājsistēmām. Tāpat ir jānodrošina izšķirtspēja 5080 līnijas collā vai 2000 līnijas centimetrā. Planšetēm jāatbilst kritērijam: darba apgabals – 10×6 collas vai 25,4×15,2 centimetri.

– Diāna Odumiņa

Komentāri (1)

Āris
16:34 19.04.2022
Ei!!!!! Levits tak solījās katrām skolniekam nodrošinās ar planšeti priekš mācībām ,. Kas tad nu?Kārtējais čiks vien sanāca?

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.