Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldība saņems līdzfinansējumu Brīvības ielas posmu pārbūvei

Brīvības iela Gulbenē. Foto: Gatis Bogdanovs.

Satiksmes ministrija atbalstījusi finansējuma piešķiršanu tranzītielu pārbūvei vairākās pašvaldībās, līdz ar to nākamajā gadā Jelgavā, Gulbenes, Limbažu un Smiltenes novados ar valsts atbalstu varēs sākt atjaunot ielas, kas ir valsts autoceļu daļa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Satiksmes ministrija informē, ka Gulbenes novada pašvaldībā atbalstīti divi projekti – būvprojekta izstrāde Brīvības ielas atjaunošanai posmā no Parka ielas līdz Upes ielai, kam atvēlēti 24 624 eiro, un Brīvības ielas pārbūvei posmā no Rīgas līdz Bērzu ielai, kam piešķirts 436 081 eiro.

Kopumā tranzītielu pārbūvei un projektēšanai no Satiksmes ministrijas budžeta programmas “Valsts autoceļu uzturēšana un atjaunošana” nākamajā gadā paredzēts finansējums apmēram 2 miljonu eiro apmērā.

Lemjot par to, kurus projektus atbalstīt, vērā ņemti vairāki kritēriji, tajā skaitā kopējā satiksmes intensitāte, kravas transporta satiksmes intensitāte, ielas seguma stāvoklis, kā arī zemes pieejamība projekta realizācijai un citi tehniski un praktiski apsvērumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības finansējumu saņems pēc nākamā gada valsts budžeta apstiprināšanas un sadarbības līguma noslēgšanas ar VSIA “Latvijas Valsts ceļi”. No piešķirtajiem līdzekļiem varēs apmaksāt projektā plānotās darbības, kas var būt gan projektēšana, gan arī paši būvdarbi.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.