Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes novada pašvaldības līdzdalības budžetēšanas projektu konkurss finišējis

Ideja par daudzfunkcionālas estrādes būvniecību Lizuma skolas parkā ieguvusi 920 balsis. Attēls: vizualizācija.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka kopumā 2022.gada līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā tika saņemtas 3699 balsis, no kurām anulētas 275 Gulbenes novadā nedeklarēto iedzīvotāju balsis. Kopumā apstiprinātas 3424 balsis, no kurām 248 balsis reģistrētas klātienes balsošanā, bet 3176 balsis elektroniski. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldība norāda, ka visi iedzīvotāji neizmantoja iespēju balsot par katru no balsošanas apgabaliem un liela daļa iedzīvotāju nobalsoja tikai vienu reizi. Kopumā nobalsoja 2571 Gulbenes novada iedzīvotājs. 

Projekti, kuri katrā no balsošanas apgabaliem saņēma lielāko balsu skaitu un kuru realizācija ir apstiprināta:

  • Daudzfunkcionālas estrādes būvniecība Lizuma skolas parkā – 920 balsis;
  • Ielu apgaismojuma izbūve Tirzas pagastā no Ozolu ielas līdz biedrības namam Tirzā – 458 balsis;
  • Pop-up kultūrsala Spārītes parkā – 211 balsis.

Pēdējā balsošanas dienā, kas bija 20.septembrī, par līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā iesniegtajām sabiedrības idejām radās balsošanas vietnes traucējumi, kas iedzīvotājiem uz brīdi liedza iespēju nobalsot, tādēļ tika pieņemts lēmums iedzīvotājiem dot papildu balsošanas dienu, kad sistēma pilnvērtīgi atsāks savu darbību. Pašvaldība informē, ka 22.septembrī noslēdzās balsošanas papildu diena.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

27.septembrī līdzdalības budžetēšanas projektu konkursa komisija apstiprināja projektu konkursa balsošanas rezultātus un lēma par nepieciešamā finansējuma piešķiršanu tiem projektiem, kas balsojuma rezultātā saņēmuši vislielāko balsu skaitu katrā no balsošanas apgabaliem. 

Apstiprināto projektu realizācijas gaitai var sekot līdzi balsošanas platformā “balso.gulbene.lv” katra projekta dienasgrāmatā. Plašāka informācija par projektiem – https://balso.gulbene.lv/projekti

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Kāpēc tieši tur skatuve,kur ir visslapjākais??? Uz jauno māju pusi vajag,nevis uz ceļa. Staigājot ar bērniem,noskatījos,kā strādnieki mocījās,kasot zāli. Tur pat sausā laikā ir slapjš. Un pie ceļa tak troksnis daudz lielāks. Tādas manas domas.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.