Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs aicina darbā elektrovilcieniņa vadītāju-gidu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” izsludina elektrovilcieniņa vadītāja-gida vakanci uz laika periodu no 1.maija līdz 30.septembrim. Pieteikties var līdz 12.aprīļa pulksten 17.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pretendentam jābūt pozitīvai attieksmei un patiesai vēlmei strādāt ar cilvēkiem; augstai atbildības sajūtai un precizitātei; spējai uzturēt labu komunikāciju un jābūt atsaucīgam; spējai pieņemt lēmumus stresa situācijās; teicamām latviešu un labām angļu un krievu valodas zināšanām; profesionālai vidējai vai vidējai izglītībai; B kategorijas autovadītāja tiesībām.

Galvenie amata pienākumi ir nodrošināt pasažieru pārvadājumus pēc apstiprināta maršruta un atbildēt par pasažieru drošību brauciena laikā; sniegt tūrisma informāciju un veikt gida pienākumu izpildi; pārdot ekskursiju biļetes pēc Gulbenes novada pašvaldības aģentūras “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” apstiprināta maksas pakalpojumu cenrāža; atbildēt par elektrovilcieniņa uzturēšanas kārtību.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā
mantojuma centrs” piedāvā dinamisku un izaicinošu darba vidi, kompetentu kolēģu atbalstu; darbam nepieciešamo resursu nodrošināšanu; mēnešalgu 702 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pretendentam jāiesniedz motivācijas vēstule; īss dzīves un darba gaitu apraksts (CV); izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, kas jānosūta uz e-pastu “simona.snike@gulbene.lv”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.