Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs aicina papildināt zināšanas komunikācijas mākslā darbam ar tūristiem

Stāmerienas pils ir tūristu iecienīts objekts. Tā paredzēta dažāda vecuma mērķauditorijai – ģimenēm ar bērniem, kolektīviem, tūristu grupām un ikvienam interesentam. Vienai no pils ekskursiju organizatorēm Ingai Lapsei ir svarīgi, lai ikviens, kurš ierodas pilī, jūtas gaidīts un izbauda pils īpašo atmosfēru. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” aicina piedalīties mācībās pieaugušo neformālās izglītības programmā “Komunikācijas māksla kā instruments darbā ar tūristiem” un gūt vērtīgu pieredzi darbam gan izzinošās lekcijās, gan arī apgūt praktiskas iemaņas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mācībās aicināti piedalīties novada tūrisma uzņēmēji, pakalpojumu sniedzēji, gidi, kā arī ikviens interesents, kam ikdienas darbs ir saistīts ar klientu apkalpošanu un kas vēlas papildināt savas zināšanas komunikācijas mākslā.

Mācības notiks 9.aprīlī no pulksten 10.00 līdz 14.30 Stāmerienas pilī.

Kopā ar Stāmerienas pils projektu vadītāju Anitu Birznieci paredzētas iepazīšanās, ledus laušanas un grupas saliedēšanās aktivitātes. Improvizācija un elastīga pieeja ir būtiska darbā ar klientiem, lai apmierinātu viņu vajadzības un spētu reaģēt nestandarta situācijās. Šī būs iespēja apgūt labās prakses piemērus, ko izmantot darbā ar dažādas mērķauditorijas tūristiem. Aktrise un runas pedagoģe Zane Daudziņa klātesošos aicinās apgūt runas mākslu. Būs iespēja apgūt praktiskas iemaņas, kā panākt drošu balss skanējumu, skaidru artikulāciju, kā izvēlēties optimālu runas tempu, tembru un intonāciju. Apgūti tiks dažādi stresa pārvarēšanas paņēmieni un triki, ko pielietot, lai noturētu tūristu un klausītāju interesi. Savukārt Stāmerienas pils vadītāja Edīte Siļķēna apmācību dalībniekiem ļaus ielūkoties populāra un tūristu mīlēta galamērķa – Stāmerienas pils – darbā. Iepazīstinot ar praktiskiem piemēriem no pieredzes, klātesošajiem tiks sniegta informācija par darbu ar dažādu mērķauditoriju klientiem, jaunu sadarbību veidošanu un esošo stiprināšanu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalību mācībās var pieteikt pa tālruni 26557582 vai e-pastu “turists@gulbene.lv”. Pēc programmas apguves tiks izsniegta apliecība. Mācības ir par maksu.

Pieaugušo neformālās izglītības programma “Komunikācijas māksla kā instruments darbā ar tūristiem” tiek realizēta ar Gulbenes novada pašvaldības finansiālu atbalstu – 667 eiro piešķirti Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.