Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Iebraucot Līgo pagastā, sagaida skaists uzraksts

Foto: no “Facebook.com”.

Pašā novada malā, kur satiekas Līgo pagasts ar Dzelzavas pagastu, nevar nepamanīt uzrakstu “LĪGO”. To uzmeistarojis vietējais Līgo pagasta iedzīvotājs Aigars Garais kopā ar saviem mājiniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Aigars Garais. Foto: no privātā arhīva.

Aigars, kurš ikdienā nodarbojas ar lauksaimniecību, “Dzirkstelei” stāsta, ka ideja par uzrakstu radusies jau pirms Covid-19 pandēmijas. “Ienāca prātā, ka varētu kaut ko uztaisīt,” saka Aigars.

Sarežģītākais bija izdomāt un uztaisīt atbilstošas burtu veidnes, lai pēc tam uzraksts izskatītos vizuāli skaists. Burtu augstums ir vairāk nekā metrs, to pamatā – betons.

“Visi mājinieki savu roku pielika. Burtus sākām taisīt arī pirms Covid-19 pandēmijas. Šogad saņēmāmies un pēc Jāņiem darbu pabeidzām. Uzrakstu uzlikām, un tas atrodas uz mums piederošas zemes. Paši dzīvojam netālu,” stāsta Aigars.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņš piekrīt atziņai: ja neko pats nedarīsi, tad nekā arī nebūs. Tā ir ne tikai viņa ideja, bet arī finansiālie ieguldījumi un pašu darbs. Vietējie iedzīvotāji uzrakstu atzinīgi novērtē un saka, ka “izskatās solīdi”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (14)

 1. Apaudzēs ar skaistiem pļavu ziediņiem.,tiešām būs labi un pamanāmi.Tikko jau tikai uzstādīts, viss vēl smiltīs.

 2. Skaisti! Līgo ļaudis cenšas, arī caur pagasta centru braucot viss sakopts un glīts

  16
  1
 3. Kas ar tirgu paviljonu Gulbenei vairs arī nevajag???

  4
  1
 4. Bet man patīk mūs Gulbenes varas vīri,ka tā to zarus kas mētājās tik ilgi pie Blaumaņa krustojum neviens neaizvāca ,bet vispār kā priekš bedres Gulbenes labi izskatās tā tik turpināt kungi 👍👍👍

  5
  1
 5. Ausmiņ! Tā taču privāta teritorija! Kāds tur sakars vispār? Un mežu kad izstrādā, ja kas, arī neviens neko nevāc! Zari sadalās paši. Ja Tev traucē, tad ej un salasi!

  3
  4
 6. Prieks, ka pagastam, kaut mazam, ir pašu radītas savdabības. Ir no kā mācīties arī citiem pagastiem veidot interesantu vidi.

 7. Nu ko jūs piesējušies varas kungiem – daudzi jau sapņo, ka atrodas Alberta ielā pie lielās siles, tāpēc viņierm pie vienas vietas par notikumiem sādžā. Tas nekas, ka klāt jau augusts, bet pulksteni ar vasaras laiku pie kultūršķūņa tā arī nevar palaist. Arī pie RCI pulkstenis rāda, ka jau iestājies rudens, bet tas jau nekas, var parādīt pasaulei sava stulbuma un slinkuma pakāpi.

  10
 8. Vai Tev, Dundur, sava pulksteņa nav, ka jāblenž uz citu pulksteņiem? Ko te cepies un ņemies ar savu sarkasmu? Tā vien rādās, ka galvā tev riktīga sādža! Atslābsti!

  2
  12
 9. Alberta iela…. Kāds sakars? Komentētāji demonstrē savu stulbuma pakāpi. Tie, kuri te visu laiku noliek savu pilsētu, tak ejiet dzīvojiet citur! Apnicis lasīt to idiotismu, ko te daži raksta.

  2
  5
 10. Kurš tev spiež lasīt? Ej un klausies pieneņgalvas aforizmus un sit plaukstiņas!

  2
  2
 11. Pēteri nevis noliek, bet pasaka priekšā ko vajag izdarīt jo paši neko neredz vai negrib redzēt😩

  4
  1
 12. Atkal uzradies vietējais niku zaglis! Fui! Pašam galva nestrādā!?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.