Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kalnienas iedzīvotāji tiksies ar Gulbenes novada pašvaldības pārstāvjiem

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Trešdien, 15.novembrī, pulksten 19.00 Kalnienas tautas namā notiks iedzīvotāju tikšanās ar Gulbenes novada pašvaldības pārstāvjiem. Tiks runāts par turpmāko Kalnienas tautas nama darbību un citiem aktuāliem Kalnienas, Stāmerienas pagasta un Gulbenes novada attīstības jautājumiem. Par to informē biedrība “Kapo”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības “Kapo” pārstāvis Krišjānis Upāns “Dzirkstelei” stāsta, ka iedzīvotāji vēlas runāt ar pašvaldības pārstāvjiem par tālākajiem plāniem, kas attiecas uz Kalnienas tautas namu.

“Esam dzirdējuši, ka būs viens kultūras nama vadītājs Kalnienas un Stāmerienas tautas namiem. Mēs vēlamies runāt par situāciju, tālāko darbību, kā tas tiks organizēts, lai mēs esam informēti, zinātu un varētu iesaistīties procesos, lai sadarbība būtu pēc iespējas veiksmīgāka. Mēs vēlamies vērst uzmanību arī uz Kalnienas ceļu, kas ir nedaudz vairāk par četriem kilometriem no Puna kroga līdz Kalnienai. Tas ir zemes ceļš, kas bieži vien ir ļoti sliktā stāvoklī. Tas ir valsts ceļš, bet mēs uzskatām, ka ir nepieciešams spiediens no visām pusēm. Un mēs kā iedzīvotāji iesaistāmies dažādos veidos – gan ziņojot, gan mēģinot komunicēt ar “Latvijas Valsts ceļiem” par šo jautājumu. Gribam vērst maksimālu uzmanību, ka mums tas ir svarīgi,” stāsta K.Upāns.

Viņš cer, ka tikšanās būs kupli apmeklēta, cilvēkus tas interesēs un viņi būs gatavi arī izteikties, jo ideja par šo tikšanos nāk no iedzīvotājiem.

“Mums katru trešo mēnesi ir iedzīvotāju dienas, kad kopīgi pastrādājam un pārrunājam dažādas lietas, kas notiek ciemā. Pēdējā no tām nolēmām, ka jāorganizē šāda tikšanās. Lielākoties visas aktivitātes, kuras rīko biedrība “Kapo”, ir iedzīvotāju rosinātas,” saka K.Upāns.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

 1. Maz 100 cilvēki vēl ir kalnienā? Laukos kā mēris plosījies, gandrīz visi izmiruši.

  7
  1
 2. Savukārt kāpēc Dzirkstele apzināti gulbeniešus interesējošo rakstu par nosaukuma zīmes maiņu ielikta arhīvā- rubrikā Vietejās ziņas, kaut gan objektīvi pēc publicēšanas laika bija jabūt titullapā? Komentāriem 49 plusiņi, daudziem vairāk kā 30 plusiņi. Tātad mēs īstenojam valdības rosināto iedzīvotāju iniciatīvu pašvaldības jautājumos. Varbūt beidzot atklāsiet, kuri tiek lobēti? Tur ir radniecība, bizness vai kas cits? Jeb ir citi apsvērumi? Nu nevajag tik atklāti..

  18
  1
 3. to Nu
  Jā, rakstu, kurš interesē daudzus- paslēpjam! Kūlturvieta Lokāls ar otro elpu svarīga, stāv pirmajās rindās.

  12
  1
 4. Nu jau gan. Laiks bija zināt, ka interneta ziņu vietnēs priekšā vienmēr būs jaunākās ziņas. Neviens neko neslēpj, vienkārši ziņas aizbīdās. Būtu smieklīgi, ja priekšā stāvētu vecas ziņas.

  3
  9
 5. To Izmirušais
  Ir, ir. Pandēmijas iespaidā iedzīvotāju skaits Kalnienā diezgan pieauga. Vismaz kaut kāds arī pluss no šīs draņķīgās slimības …

 6. Jocīgais cilvēk, esi savējais? Pirms apgalvot, paskaties Vietējo ziņu secību- Lāčplēsis, Kalniena, VUGD, Gulbenes zīme, Avoti. Un kāpēc aizbīdīta tieši info par Gulbenes zīmi? Un tas nav pirmo reizi. Atbilstoša informācijas pasniegšana ir zelta vērtē. Bet ne priekš iedzīvotājiem. Tāpēc jautājums paliek atklāts.

  8
  2
 7. Lasu ziņas portālā regulāri. Nesaprotu, kas par muļķībām tiek rakstītas par kaut kadu ziņu aizbīdīšanu. Tur tak pat skolniekam skaidrs, ka rādās četras ziņas, bet, kad uzspež uz rubrikas, var redzēt visas ziņas. Ko var izgudrot visādas sazvērestības teorijas.

  3
  8
 8. Nu tu tik padomā! Tak nobijās. Tagad tā saucamajā rubrikā vietējās ziņas izvietotas tā, ka info par Avotiem ir pirms Gulbenes zīmes (pirmais četrinieks samainīts, lai Gulbenes zīme būtu piektā). It kā skrīnšoti nepastāvētu. Nu būs jāpaseko līdzi, jo tāda rīcība tik pierāda to, ka kaut kas nav tīrs. Diez kurš darbinieks nosaka, kurš ļoti komentētais rakstiņš jānovāc no acīm. Tad labāk saprastu, kur kājas aug.

  2
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.