Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Izsludināts iepirkums Stāmerienas pils iekštelpu pārbūves 1.kārtai

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Līdz 29.aprīlim Gulbenes novada pašvaldība gaidīs piedāvājumus Stāmerienas pils iekštelpu pārbūves, restaurācijas un atjaunošanas pirmā posma darbiem – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības Attīstības un projektu nodaļā “Dzirkstele” noskaidroja – līgumu ar būvnieku, kas tiks izraudzīts atklātā konkursa ceļā, pašvaldība parakstīs tikai tad, ja projekts gūs apstiprinājumu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Pagaidām vēl atbilde no ministrijas neesot saņemta.

Finansējuma iegūšana projektam “Stāmerienas pils iekštelpu pārbūve, restaurācija un atjaunošana” svarīga, lai pilī sakārtotu visas iekštelpas, kas attiecas uz apkuri, uz elektrību, uz ventilāciju. Tas vajadzīgs, lai turpmāk telpas varētu uzturēt tehniski.

Projekta apstiprināšanas gadījumā nepieciešamais finansējums ir 335 294,12 eiro, kas būs jānodrošina no pašvaldības budžeta. Tāpat pašvaldībai nāksies izmaksāt projekta autoruzraudzības finansējumu 20 570 eiro, kā arī būvuzraudzības finansējumu 9430 eiro. Būvuzraudzības izmaksas var tikt precizētas pēc iepirkuma veikšanas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta kopējās izmaksas ir plānotas līdz 2 235 294,12 eiro, no tām valsts budžeta finansējums – 1 900 000 eiro, pašvaldības līdzfinansējums 15 procenti.

Projekta īstenošanas termiņš ir līdz 2023.gada 31.decembrim.

SIA “Cerkazi-G” pēc pašvaldības pasūtījuma pērn veica ekspertīzi būvprojektam “Stāmerienas pils iekštelpu pārbūve, restaurācija un atjaunošana” (būvprojekta autore – SIA “Arhitektes Ināras Caunītes birojs”).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Stāmerienas pili kopš 2002.gada apsaimniekoja pagasta pašvaldība, bet pašlaik – novada pašvaldība.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Ļoti labi, lai tik remontē. Prieks, ka Stāmerienas pils apkārtne ir sakopta, ir ļoti patīkami atrasties tur.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.