Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Latvijas Sarkanā Krusta Gulbenes komitejā saņemts Eiropas palīdzības paku papildinājums

27.decembrī Stāmerienas iedzīvotājiem domātajām pārtikas un higiēnas pakām pakaļ atbrauca pagasta pārvaldes darbinieks Arnis Brenčs (attēlā). Tālāk adresāti pakas saņems no pagasta sociālās darbinieces. Stāmerienā tā ir Velga Čevere – liecina novada sociālā dienesta informācija. Foto: Gatis Bogdanovs.

Biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” mājvietā Gulbenē, Klēts ielā 6, 23.decembrī pievests pārtikas un higiēnas paku papildinājums – “Dzirksteli” informē biedrības Gulbenes komitejas izpilddirektore Biruta Kozlovska.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Mums ir pilna noliktava. Pietiks paku līdz gadumijai un paliks vēl pāri. Cilvēki var nākt pakaļ pakām,” viņa saka.

Vairāk nekā 360 izdales punktos visā Latvijas teritorijā biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” jau vairāk nekā 10 gadus nodrošina Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros atbalstāmās darbības. Atbalsta saņēmējam ir iespēja saņemt visu paredzēto fonda paku apjomu vienā reizē (kopējais skaits atkarīgs no novada sociālā dienesta izsniegtās izziņas derīguma termiņa un mājsaimniecības personu skaita, vecuma) – liecina biedrības mājaslapā ievietotā informācija.

Līdz 2023.gada 31.janvārim un no 2023.gada 1.februāra līdz 2023.gada 30.aprīlim katrai personai mājsaimniecībā ir tiesības papildus saņemt vienu pārtikas paku par katru ceturksni. Saņemšanai jāuzrāda izziņa par statusa esamību šajā periodā vai perioda daļā. No 2023.gada 1.janvāra atbalstu varēs saņemt arī maznodrošinātas mājsaimniecības, kurās ienākumi nepārsniegs 376 eiro pirmajai vai vienīgajai personai mājsaimniecībā, bet katrai nākamai personai – 264 eiro (tiek paaugstināts ienākumu līmenis).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrības telpās Gulbenē joprojām aktīvi darbojas arī zupas virtuve. Tā pieejama trīs dienas nedēļā – pirmdienās, trešdienās un piektdienās. Izņemtas tiek apmēram 40 porcijas, sacīja B.Kozlovska.

– Diāna Odumiņa

Uzziņa

Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām punkti Gulbenes novadā:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

* Gulbenē, Klēts ielā 6 (darbalaiks no pulksten 9.00 līdz 12.30 pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās; atbildīgā Evija Lisicina – 25133251);

* Rankas “Doktorāts” (darbalaiks pirmdienās no pulksten 10.00 līdz 14.00, trešdienās no 12.00 līdz 16.00, atbildīgās: Svetlana Zīlīte – 29468396, Skaidrīte Pētersone – 20265349).

Avots: biedrības “Latvijas Sarkanais Krusts” mājaslapa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Skumji lasīt par pakām. Tām ģimenēm nemaz nevajag tās. Viņi pat necenšas normāli dzīvot. Ir gadījies redzēt kā viņi uzvedas. Kā apietas ar pakām. Atnes uz māju,nomet zem galda. Tur jau tā ir tāds kultūrslānis.

  13
  2
 2. Visas gimenes nedrikst vertet vienadi.
  Katrai ir savas problemas.

 3. Domāju gan,ka kundzīte nevērtē visus vienādi, bet runā,ko redzējusi savām acīm. Tur piekritīšu,ka tīrība nav atkarīga,vai tu nabags vai bagāts. Tur vajag tikai čaklas rokas. Un vēl uz šodienu — ja turpina radīt bērnus,tad būtu jāprasa no viņiem daudz stingrāka atbildība par to,ko tu dari. Nevis pēc tam vaidēt…. To nu mēs skolā un bērnudārzā esam atskatījušies līdz mielēm. Un nesakat, ka nezinu ,ko runāju,jo pati esmu izaudzinājusi bērnus. Paldies Dievam ka labus. Arī bērniņu ar īpašām vajadzībām. Bet neesmu skrējusi apkārt un kaut ko lūgusies….

  5
  3
 4. Es taču netaisos katru mēnesi iet pēc vienas pakās,pirmkārt gabals otrā pilsētas galā un atnest tas ir gabals.

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.