Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Līdz 6.jūlijam var iesniegt projektus Gulbenes novada līdzdalības budžetēšanas projektu konkursam

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Jau trešo gadu Gulbenes novada pašvaldība rīko līdzdalības budžetēšanas projektu konkursu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta pieteikumu var iesniegt līdz 6.jūlijam 10 cilvēku, kuri sasnieguši 16 gadu vecumu, grupa vai biedrības un nodibinājumi. Šogad viena projekta realizācijai tiks piešķirts līdz 35 000 eiro, kopējais projektu konkursa budžets – 110 000 eiro.

Projektam jāatbilst šādiem nosacījumiem:

  • Projekta realizācijas vieta ir sabiedrībai pieejama publiska ārtelpa -pašvaldības vai, saņemot attiecīgu saskaņojumu, valsts nekustamais īpašums;
  • Projekts ir saistīts ar infrastruktūras uzlabošanu, kurai ir paliekoša un sabiedriski nozīmīga vērtība;
  • Projekta ietvaros paredzētās uzlabotās infrastruktūras ikgadējās uzturēšanas izmaksas nepārsniedz 10 % gadā no kopējā attiecīgā projekta budžeta;
  • Iesniegtajam projektam jāparedz pilnīga tā realizācijas, tas ir, realizējot projektu, tam jābūt pilnībā pabeigtam (nav pieļaujams īstenot projektu vairākās kārtās).

Ideju projektam var pieteikt aizpildot pieteikuma veidlapu, kurai jāpievieno projekta skice un vizualizācija. Projekta pieteikumu var iesniegt gan papīra formā Gulbenes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Gulbenē, gan elektroniski, to parakstot ar drošu elektronisko parakstu un nosūtot uz e-pastu: dome@gulbene.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Balsot par projektiem varēs divas nedēļas gan elektroniski balsošanas vietnē “balso.gulbene.lv” atbilstoši autorizācijas prasībām, gan klātienē norādītajās vietās Gulbenes novadā (pagastu pārvaldēs vai bibliotēkās).

Salīdzinājumā ar iepriekšējiem diviem gadiem, šogad balsošana tiks organizēta trīs balsošanas apgabalos – pilsēta, lielie pagasti un mazie pagasti, dodot iespēju katram Gulbenes novadā deklarētajam iedzīvotājam, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu, nobalsot par vienu projektu katrā no balsošanas apgabaliem. Katram iedzīvotājam kopumā būs trīs balsis. 

Gulbenes novada pašvaldība īstenos tos projektus, kas balsojuma rezultātā būs saņēmuši vislielāko balsu skaitu, ievērojot konkursā paredzētā finansējuma apmēru. Paredzēts, ka tas pagasts, kurš šogad saņems finansējumu projekta īstenošanai, turpmākos divus gadus nevarēs startēt līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā, dodot iespēju citiem apgabalā esošajiem pagastiem saņemt finansējumu projektu realizācijai. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzdalības budžetēšanas projektu konkursa nolikums 2022.gadam

Jautājumu un neskaidrību gadījumā var sazināties ar Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāju Zani Pūcīti pa tālruni 64474918 vai e-pasts: zane.pucite@gulbene.lv.

Līdz šim atbalstītie projekti.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (1)

  1. Kāda jēga no tiem projektiem šinī bedrē vispār neko nevar justu,ka pilsēta kaut kas ietu uz augšu atīstībā visi projekt buksē un stāv uz vietas😩😩😩😩

    3
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.