Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Līgo kultūras namā notiek remontdarbi

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Novembris Līgo kultūras nama ēkā sācies ar remontdarbiem energoefektivitātes uzlabošanas projektā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līgo pagasta pārvaldes vadītājs Uldis Doņuks “Dzirkstelei” stāsta, ka šie remontdarbi norit ar pašvaldības un Eiropas finansējuma piesaistīšanu. Kultūras namā ir bibliotēka, pagasta pārvalde, trenažieru zāle.

“Esam visu norobežojuši, kas norobežojams, bet ieeja ir atvērta iedzīvotājiem. Darbojamies. Esam tagad nedaudz ierobežoti, jo mainām apkures sistēmu. Nedaudz pasalsim, bet laika apstākļi šobrīd ir labvēlīgi, lai to izdarītu. Tagad notiks daļa darbu. Izdarīs, cik varēs, un tad ārpuses siltināšana un apdare turpināsies pavasarī. Visticamāk, darbi uz rudeni jau būs pabeigti. Remonts ir apjomīgs ārpusē, vairāk vērsts uz energoefektivitāti,” stāsta U.Doņuks.

Lai gan notiek remonts, 12.novembrī Latvijas valsts svētkiem veltītais koncerts kultūras namā notiks. Ikviens aicināts apmeklēt pasākumu, jo pēc tam lielajā zālē vismaz divus mēnešus pasākumi nenotiks. Lai gan darbi ritēs ilgāku periodu, visas iestādes turpinās savu darbu, pielāgojoties šai situācijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka darbu izpildes līdzfinansēšanai paredzēts piesaistīt Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļus. Līgo pagasta kultūras nama energoefektivitātes paaugstināšanas būvdarbi izmaksās 287 991,78 eiro bez PVN. Darbus veic Ogres novada SIA “Pella”.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.