Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Meklē Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja energoefektivitātes projekta īstenotāju

Foto: Pārsla Konrāde.

Līdz 21.novembrim Gulbenes novada pašvaldība meklē būvdarbu veicēju Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja ēkas (Pils ielā 3) energoefektivitātes uzlabošanas darbiem – restaurācijai, atjaunošanai. Savukārt līdz 27.novembrim turpināsies iespējamo pretendentu izsludināta pieteikšanās šo būvdarbu būvuzraudzībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbiem paredzēts izmantot Eiropas Savienības fondu finansējumu. Darbi noritēs saskaņā ar SIA “Arhitektes Ināras Caunītes birojs” izstrādāto būvprojektu (par 48 888,80 eiro līgumcenu bez PVN). Būvdarbi jāpaveic 365 dienu laikā pēc līguma parakstīšanas ar izraudzīto būvnieku.

Ēkai jāveic norobežojošo konstrukciju siltināšana, cokola un pagraba grīdas siltināšana, pārseguma siltināšana ar praksē atzītām tehnoloģijām kultūrvēsturiskajos objektos. Visā ēkas apjomā plānoti elektroinstalācijas (tajā skaitā ēkas zibensaizsardzības), apkures sistēmas atjaunošanas darbi (tajā skaitā siltummezgls), dekoratīvās apdares atjaunošanas darbi, jumta seguma nomaiņa. Tiks pārveidota ūdensapgāde un kanalizācija, kā arī citi darbi.

Būvdarbu rezultātā ir paredzēts samazināt ēkas uzturēšanas izmaksas, radīt mūsdienīgu un ergonomisku vidi pašvaldības pakalpojumu nodrošināšanai, uzlabojot ēkas tehnisko stāvokli un vidi, lai tā būtu pieejama un izmantojama arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Muzeja ēkai ir trīs stāvi, ieskaitot pagrabu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sakarā ar gaidāmajiem būvdarbiem jau vasarā muzeja darbinieki sāka pakāpenisku pārcelšanos uz pašvaldības telpām Klēts ielā 6.

Muzejs, kas atrodas bijušās Vecgulbenes muižas oranžērijā, ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (4)

  1. nu protams tikai rufs un tikai gulbenē, nevar būt cita būvnieka, kā rufs tā ir stabilitāte un attīstība tumsas purvā

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.