Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Nākotnes ielas rotaļlaukumā Gulbenē – jaunas spēļu iekārtas

Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenē Nākotnes ielas rotaļlaukumā pagājušajā nedēļā uzsāka novecojošo un savu laiku nokalpojušo iekārtu demontāžas darbus un notika jaunu rotaļu iekārtu uzstādīšana.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” šovasar jau rakstīja, ka atsevišķas rotaļu iekārtas jau bija kļuvušas bīstamas bērniem, iekārtas rotaļlaukumā savu laiku tā nokalpojušas, ka viena gāzās zemē, jo nopuvušas kājas, savukārt izlīdušās skrūves rēgojas no zemes solu vietā.

Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš “Dzirkstelei” stāsta, ka līgums ar SIA “Jūrmalas mežaparki” par trīs rotaļu iekārtu uzstādīšanu un nolietojušos iekārtu demontāžu Gulbenē, Nākotnes ielā 2, noslēgts jūnijā. Saskaņā ar līgumu tiek uzstādīts jauns vingrošanas komplekss, nomainītas līdzsvara šūpoles un uzstādīta jauna rotaļu iekārta ar smilšu kasti. Līguma summa – 9718,09 eiro ar PVN. Vecās iekārtas tiks aizvestas uz Gulbenes labiekārtošanas iestādes teritoriju.
Satrupējušās koka detaļas tiks utilizētas, skrūvju savienojumi un citas detaļas no demontētajām iekārtām tiks izmantotas pilsētā esošo rotaļu iekārtu remontam pēc nepieciešamības. Iekārtu uzstādīšana tiek finansēta no pilsētas īpašumu uzturēšanas līdzekļiem.

– Inita Savicka

Foto: Gatis Bogdanovs.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (12)

 1. Vecāki iemāciet saviem bērniem elementāras lietas ja laukumā objekti ir nosieti ar spec ielu lentu tad tur līst nedrīkst un plēst nost.runajiet ar bērniem. Tik tad nečīkstat ka jūsu bērns nokritis sasities utt.vecaki sēž savo telefonos un bērni plēš nost norobežojošās lentas. MURGS.

  23
  2
 2. Ļoti jauki,ka tiek atjaunotas bojātās un savu laiku nokalpojošās konstrukcijas.Tikai ir viens “bet”…tas ,kas notiek vakara stundās līdz 22:00 un pat ilgāk ir kaut kāds vājprāts.Vesels bars bērnu un pusaudžu nenormāli skaļi kliedz,ļoti rupji lamājas,meitenes spiedz kā aizkautas.Nekādas civilizētas spēles un rotaļas tur nenotiek.Tenisa galds tiek celts uz augšu un triekts pret zemi,tas notiek n-tās reizes.Pa basketbola grozu un statīvu,kurš ir no metāla,tiek speciāli dauzīts un sists,lai radītu lielāku troksni.Ja kādreiz,kāds Nākotnes ielas iedzīvotājs aizrāda,viņš tiek izlamāts rupjiem,necenzētiem vārdiem.Maigāki izteikumi ir bijuši-tantiņ,ej gulēt! Un daudzkārt arī-man vecāki atļauj te dzīvoties! Cienījamie vecāki,ja jūs atļaujat saviem bērniem uzturēties šajā rotaļlaukumā,atnāciet,pavērojiet,kas tur notiek,kad sāk krēslot! Ļoti labi zinu,ka tuvējās mājās nevar aizmidzināt bērnus,un jebkurš cilvēks nevar normāli iemigt! Visi cieš,bet tā nav normāla situācija! Būtu jauki,ja pašvaldības policija piebraukātu šeit un pavērotu no malas! Mamma.

  29
  2
 3. Man radiniece dzīvo šajā kvartālā. Nav tā, ka viņa neieredzētu bērnus.Bet tas, kas tur notiek vakaros, tas ir nenormāli. Cilvēks pēc smagas darbdienas nevar atpūsties, troksnis daudkārt pārsniedz normu. Kad rakstīsiet komentārus par pensionāru tantiņām,kurām nekad nebūs labi, atnāciet vienu reizi un pasēdiet tur tuvumā ap 20 vakarā.
  Neticēju,ka tādas situācijas dēļ radu kundze gatava mainīt dzīvokli kaut uz Viestura ielu. Paciemojos vienu vakaru un tagad atbalstu.Vecāki, vai jūs paši vispār savus pusaudžus redzat?

  21
 4. Jā, mīļie! Bērni IR jāaudzina! Tie taču ir mūsu pašu, Gulbeniešu, bērni. Ne jau no citurienes sabraukuši svešie, kas ārdās un traci ceļ… Te nu brīnišķīgi izgaismojas vecāku neaudzināšanas sekas. Ar to vien nepietiek, ka bērns pasaulē laists….

  32
 5. spēļu laukumu drošuma noteikumi gan netiek iev;eroti

  3
  1
 6. Lidz 22:00 var skaļi slausīties un uzvesties, izlasiet noteikumus! Un tad rakstat savu stūlbumu par skaļu uzvedību par lamuvārdiem utt…, es pats esmu taja barā un dziedu ka 10 gadīgie labājas trakāk par mani un tagad jūs iemācat savus bērnus pieklājigi uzvesties nevis sūdzeties par to kas notiek nākotnes ielā!!!

  2
  8
 7. Pusaudzi, tad aizrādi arī tiem 10 gadīgajiem! Es tev piekrītu, ka mazie puikas lamājas drausmīgi rupji, ir nepatīkami to klausīties. Bet runa iet ne tikai par skaļu mūzikas klausīšanos, bet arī par Nākotnes spēļu inventāra bojāšanu un to dara vairāk lielie. Jauniešiem vajag socializēties,to atbalstu, bet tā lai tas netraucē apkārtējiem.

 8. …kur ir tādi likumi, ka drīkst sabiedriskā vietā skaļi uzvesties un lamāties? Un pēc 22.00 tev vispār jābūt mājā gultiņā zem segas.
  Gudrinieks, bitīt matos!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.