Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Notiek Gulbenes novada jauniešu pasākuma “Gada atsitiens 2021” otrā balsošanas kārta

Foto: no “Dzirksteles” arhīva

Kā katru gadu, arī šogad notiks Gulbenes novada jauniešu balvu pasniegšanas ceremonija “Gada atsitiens”, informē jauniešu centrs “Bāze”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pielāgojoties situācijai valstī un noteiktajiem ierobežojumiem, šobrīd ir paredzēts, ka pasākums “Gada atsitiens 2021” notiks 22.janvārī pulksten 18.00 Gulbenes kultūras centrā klātienē “zaļajā režīmā”, iepriekš apstiprinot savu dalību tajā, atzīmējot ar “Going” pie pasākuma “Gada atsitiens 2021”, kas izveidots Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” “Facebook.com” lapā vai rakstot uz e-pastu: jc.baze@gulbene.lv.

Arī šoreiz, kā ierasts, pirms pasākuma notiek balsošana divās kārtās. Pirmā balsošanas kārta ir noslēgusies, bet otrā balsošanas kārta tika atklāta 4.janvārī. Otrā balsošanas kārta norit līdz 17.janvārim (plkst. 18:00) par kandidātiem šādās nominācijās:

Publiskā balsošana otrajā balsošanas kārtā norit Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” izveidotā pasākuma “Gada atsitiens 2021” galerijās. Tiks ņemtas vērā balsis, kas būs atzīmētas ar “like” vai kādu citu emociju zīmi zem oriģinālā ieraksta video ar izvēlēto kandidātu, kas ievietoti jau iepriekšminētajās galerijās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz 2. balsošanas kārtu tika virzīti tie nominanti, kuri 1. balsošanas kārtā tika pieminēti visvairāk un kuri apstiprināja savu dalību 2. balsošanas kārtā. Šajā reizē arī jaunums: ja iepriekšējos gados par nominantiem lūdzām viedokli kādam, kas var pastāstīt vairāk par nominantu, un publicējām to aprakstā kopā ar nominanta foto, tad šoreiz katrs no nominantiem vai tā pārstāvjiem piedalījās īsa video veidošanā. Katram bija jāatbild uz trīs jautājumiem, kas atklāj nedaudz vairāk par pašu nominantu, ar ko tas izcēlies šajā gadā, kāds tas bijis, kādu ietekmi atstājis uz jauniešiem un sabiedrību kopumā.

Saskaņā ar “Gada atsitiens 2021” nolikumu otrās kārtas balsu sadalījums procentuāli: 40 % sastādīs žūrijas balsis, bet 60% – publiskais balsojums Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” “Facebook.com” lapā izveidotā pasākuma “Gada atsitiens 2021” galerijās. Otrās balsošanas kārtas rezultāti – publiskais balsojums “Facebook.com” jau iepriekšminētajās galerijās un žūrijas balsojums noteiks nomināciju laureātus. Jāpiemin, ka ir vēl divas nominācijas – “Gada plecs” un “Jaunietis jauniešu centrā”, kuru laureātus nosaka jaunatnes darbinieki. Nominācijā “Gada plecs”, pasniedzot balvu kādam  cilvēkam, organizācijai, apvienībai, iestādei, no kā 2021.gada laikā ir saņemts vislielākais atbalsts jaunatnes jomā strādājošajiem, jauniešiem, savukārt nominācijā “Jaunietis jauniešu centrā” tiek pasniegta balva jaunietim, kas aizvadītajā gadā aktīvi darbojies jauniešu centrā un sniedzis neatsveramu ieguldījumu tā darbībā, izrādījis iniciatīvu aktivitāšu organizēšanā, darbojies kā brīvprātīgais.

Vairāk par balsošanas kārtību un ar informāciju par pasākuma norisi var iepazīties nolikumā, kas ir publicēts: http://labisbabis.lv/blog/2021/11/27/ga/

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma “Gada atsitiens” ideja ir atspoguļot to, kas aktuāls bijis jauniešiem novadā iepriekšējā gada laikā. Tā mērķis ir godināt Gulbenes novada jauniešus un darbā ar jaunatni iesaistītos, kuri ar savu attieksmi un darbību devuši ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā, brīvprātīgā darba kustības attīstībā un jauniešu sabiedriskās līdzdalības veicināšanā, sniedzot iespēju pašiem jauniešiem izteikt viedokli un izvirzīt nominantus.

Tāpat kā citos gados, arī šoreiz, pasākumam ir tematika un pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot noteikto dreskodu, kas šoreiz būs spēļu/on-line spēļu varoņi.

Epidemioloģiskās drošības ierobežojumu izmaiņu gadījumā var notikt arī izmaiņas pasākuma norisē. Informācija par izmaiņām pasākuma norisē, ja tādas būs, tiks publicēta Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” sociālajos tīklos

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.