Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Par Gulbenes novada līdzdalības budžetēšanas projektu idejām vēl var balsot šodien (papildināts)

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka līdzdalības budžetēšanas projektu ideju balsojums atvērts vēl līdz 22.septembra plkst. 24.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Nobalsot var vietnē “https://balso.gulbene.lv“!

“Tehniskās nepilnības ir novērstas, ķeramies klāt balsošanai! Neķer kreņķi, ja šķiet, ka Tava favorītideja nav guvusi pietiekami balsu, JO galvenais balsojuma noteikums ir – Gulbenes novadā deklarēto personu balsis.  Turpinām balsošanu!  Tuvākajās dienās tiks pārbaudītas nodotās balsis, no kurām anulēsim ārpus Gulbenes novadā deklarēto balsojumu. Sarosāmies, cīņa turpinās un nekas vēl nav zaudēts!” rakstīts pašvaldības mājaslapā.

“Sakarā ar balsošanas vietnes traucējumiem esam pagarinājuši balsošanu līdz 22.septembra pulksten 24.00, kā arī – joprojām nav pārbaudītas visas balsis un anulētas nedeklarēto balsis, tādēļ noteikti rezultātus nav iespējams šobrīd paredzēt,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes novada pašvaldības Attīstības un projektu nodaļas projektu vadītāja Zane Pūcīte.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sekojot līdzi balsojuma rezultātiem, var redzēt, ka sīva cīņa lielo pagastu balsošanas apgabalā notiek starp Lejasciemu un Lizumu. Lejasciemā vēlas īstenot ideju par āra nojumi un lielajām dārza spēlēm brīvā laika pavadīšanai, savukārt Lizumā vēlas daudzfunkcionālu estrādi Lizuma skolas parkā. Vismazāk balsu ir par pilsētas apgaismojuma papildināšanu un modernizēšanu.

Gulbenes novada pašvaldība īstenos tos projektus, kas balsojuma rezultātā būs saņēmuši vislielāko balsu skaitu katrā apgabalā, ievērojot konkursā paredzētā finansējuma apmēru.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Dārgie Gulbenes iedzīvotāji, mēs visi labi zinām, kādā stāvoklī ir daļa Spārītes parka ietves. Sūdzamies, ka tur kaklu var nolauzt, bet par šo projektu ir vien nieka 167 balsis! Saņemamies un nobalsojam!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.