Sestdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis
weather-icon
+-13° C, vējš 0.45 m/s, Z vēja virziens

Piedāvā ceļojumu biroja pakalpojumus

Turpmāk pašvaldības aģentūrā “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” ikviens varēs iegādāties ceļojumu biroja “Averoja” piedāvātos tūrisma pakalpojumus, informē aģentūras tūrisma speciāliste Laura Lulle.

“Ar tūrisma centra starpniecību un palīdzību varēs rezervēt un nopirkt autobusu ceļojumus, prāmju biļetes, kruīzus, lidojumus, viesnīcas, brīvdienu ceļojumus, apdrošināšanas polises un citu. Apmeklētājiem tiks sniegta informācija arī par dažādām akcijām un īpašiem piedāvājumiem, kas būs pievilcīgi gan individuāliem ceļotājiem, gan grupām. Sevišķi draudzīgus piedāvājumus sola kuģniecības kompānija “Tallink”, kas veido speciālas akcijas tieši skolēnu grupām,” stāsta L.Lulle.

Lai uzzinātu vairāk par ceļojumu biroja “Averoja” piedāvātajiem pakalpojumiem un ceļošanas iespējām, ikviens tiek laipni gaidīts aģentūrā (tālruņi 64497729, 26399451,  e-pasts: “turists@gulbene.lv”).

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.