Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Telpas Sinolē vēl nav nodotas ekspluatācijā

Foto: Gatis Bogdanovs

Bibliotēka un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) punkts Sinolē vēl nav pārcēlušies no bijušā kultūras nama telpām uz daudzdzīvokļu ēku “Gaujmalas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada pašvaldības Īpašumu pārraudzības nodaļas vadītājs Kristaps Dauksts “Dzirkstelei” atzīst, ka darbi jaunajā mājvietā vēl nav pabeigti, bet, tiklīdz būs pabeigi, tā pārcelšanās notiks. Jaunās telpas ir pašvaldībai piederošs dzīvoklis daudzdzīvokļu namā “Gaujmalas”.

“Tiklīdz būs iespējams, varēs pāriet uz šīm telpām. Tam jānotiek šogad. Viena istaba paredzēta “ātro” punktam, bet viss pārējais – bibliotēkai,” stāsta K.Dauksts.

Nekustamā īpašuma speciāliste Monta Ķelle laikrakstu informē, ka telpas vēl nav nodotas ekspluatācijā. Dzīvoklis atrodas “Gaujmalu” pirmajā stāvā ar numuru 2.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja šeit

Gulbenes novada bibliotēkas vadītāja Sabīne Jefimova “Dzirkstelei” stāsta, ka šobrīd Lejasciema pagasta bibliotēkas pakalpojuma sniegšanas vieta “Sinole” nav atvērta jaunajās telpās, jo notiek bibliotēkas pārcelšana – veikta bibliotēkas krājuma inventarizācija, pārvestas mēbeles un tiek iekārtota bibliotēka, pārvedot krājumu un izvietojot to.

“Sinoles pakalpojuma sniegšanas vietā darbiniece ir ilgstošā darba nespējā, līdz ar to, atveroties bibliotēkai, tā stradās tikai reizi nedēļā – trešdienās no pulksten 8.00 līdz 17.00. Bibliotēkas apmeklētājus apkalpos Lejasciema bibliotēkas vadītāja Maira Lūkina. Tas radīs zināmas neērtības Lejasciema bibliotēkas apmeklētājiem, tomēr ceram, ka tas būs īslaicīgi. Šāds risinājums ļauj nodrošināt bibliotekāro pakalpojumu saņemšanu gan Lejasciemā, gan Sinolē,” saka S.Jefimova.

“Dzirkstele” jau rakstīja šeit

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.