Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vēl nav atrasts projektētājs Brīvības ielas pārbūvei līdz Krustalīcei pie slimnīcas Gulbenē

Foto: Pārsla Konrāde.

Gulbenes novada pašvaldība līdz 17.aprīlim bija izsludinājusi publisko iepirkumu, meklējot projektētāju Brīvības ielas pārbūvei Gulbenē posmā no Parka ielas līdz Krustalīces caurtekai. Tomēr ar SIA “Marten projekti”, kuras piedāvātā līgumcena bija 26 500 eiro bez PVN, pašvaldība pagaidām vēl līgumu parakstīt nesteidzas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šis publiskais iepirkums tika pārtraukts. Tas ir nedaudz vairāk, kā Satiksmes ministrija solījusi piešķirt (24 624 eiro), lai pašvaldība varētu pasūtīt būvprojektu tranzīta ielas statusam atbilstošās Brīvība ielas rekonstrukcijas būvprojekta izstrādei posmam no Parka ielas līdz Upes ielai.

Paredzams, ka maijā pašvaldība no jauna izsludinās atklāto konkursu būvprojekta izstrādei Brīvības ielas gala posma rekonstrukcijai. Pagaidām līdz 10.maijam pašvaldība bija paziņojusi tikai par apspriedi ar uzņēmējiem – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja publiskotā informācija. Apspriedes mērķis ir nodrošināt ieinteresēto piegādātāju iespējas iepazīties ar plānotā iepirkuma pamatnosacījumiem un saņemt ieinteresēto piegādātāju priekšlikumus iepirkuma dokumentācijas pilnveidei.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (2)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.