Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vēlas pateikties Gulbenes novada brīvprātīga darba veicējiem

Foto: “Pixabay”.

Sakarā ar Gulbenes 95. dzimšanas dienu Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” vēlas pateikties par ieguldījumu Gulbenes novada brīvprātīgā darba veicējiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Bāze” aicina visus Gulbenes novada brīvprātīgos, vecumā no 13 gadiem, kuri ir veikuši brīvprātīgo darbu virs 60 darba stundām, par aizvadītajiem diviem gadiem tās reģistrēt veidlapā līdz 15.februārim, izmantojot saiti – https://ej.uz/bd_stundas.

Tāpat “Bāze” aicina pašvaldības iestādes, sociālos uzņēmumus, organizācijas un biedrības sniegt informāciju uz e-pastu “jc.baze@gulbene.lv” par saviem brīvprātīgā darba veicējiem, kuri darbojas brīvprātīgi un kurus ir vēlme izcelt, un kuriem vēlaties teikt paldies par paveikto.

24.februārī pulksten 19.00 Gulbenes novada jauniešu centrā “Bāze” notiks pateicības pasākums brīvprātīgajiem, kurā tiks sveikti un godināti Gulbenes novada brīvprātīgie par viņu veikumu un līdzdalību. Pasākuma laikā tiks izsniegti brīvprātīgā darba sertifikāti, pamatojoties uz Gulbenes novada brīvprātīgā darba sistēmas vadlīnijām – https://ej.uz/gulbenesnovada_bd_vadlinijas

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Viss jau būtu labi, bet kas skatīsies līdzi,kā savu darbu dara mentors? Kas ir atbildīgs par cilvēku,kas atbrauc no ārzemēm . Atstāt likteņa ziņā,nelikties ne zinis,ja cilvēks paliek slims, bet iztikas līdzekļiem,viens pats svešā vietā. Tādam jaunam cilvēkam,kam patīk nodarboties ar vecajiem ļaudīm!!! Būtu jāpriecājas,ka tāds cilvēks bija. Gribas zināt,vai viņu godinās. Tas nekas,ka viņš ir prom.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.