Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ejot pa rekonstruējamo Brīvības ielu Gulbenē, bērnam kāja iesprūst bedrē

Foto: no privātā arhīva.

Bērnam kāja iesprūda bedrē, Gulbenē ejot pa Brīvības ielas jauno asfaltu netālu no krustojuma ar Raiņa ielu, – “Dzirkstelei” 1.novembrī pastāstīja gulbeniete Ināra Divre. Bērnam pēc tam bijusi nobrāzta kāja un norauta “bota”. Vēlāk tētis palīdzējis “botu” atgūt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“To bedri nevarēja redzēt, jo bija aizbirusi ar lapām. Protams, bērnam tur nevajadzēja iet, jo otrā pusē ir iesākta, bet nepabeigta ietve, taču gribu brīdināt citus. Tur var arī riteņbraucējs iebraukt un krist,” “Dzirkstelei” sacīja I.Divre.

“Dzirkstele” sazinājās ar SIA “Rubate” ceļu būves projektu vadītāju Sandi Jankovu, kurš teica – ielas rekonstrukcija vēl turpinās, darbi nav pabeigti. Arī informēja, ka bīstamajai vietai ir jāliek atpakaļ vadstatņi, tikai tad ir otra galējība – viņus lauž nost. Citu variantu neesot. Līdz asfalta virskārtai tās bedres būs, citu risinājumu tur īsti neesot sakarā ar neregulējamajām uztvērējakām.

Brīvības ielas rekonstruētāja SIA “Rubate” plāno šogad posmam izveidot pamatkārtu – iepriekš “Dzirkstelei” teica novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis. Brīvības ielas pārbūve notiek posmā no Bērzu ielas līdz Parka ielai. Šā darba veikšanai publiskā iepirkuma ceļa ir izraudzīta SIA “Rubate” par 2 479 155,54 eiro (ieskaitot PVN) līgumcenu. Taču vēlāk tika konstatēts, ka būvdarbi ir sadārdzinājušies par gandrīz miljonu eiro. Projekta īstenošana turpināsies vēl 2023.gadā līdz novembrim.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (10)

 1. ‘”Rubate” ir “malači”!Brīvības iela tiek remontēta gliemeža gaitā un aizvēsturiskā kvalitātē! Visur bedres,arī bīstamas.Vai tiešām par tiem miljoniem nevar ielu savest kārtībā uz ziemu?Pa to iesākto ietvi taču nav ejams! Akmeņi un dubļi…atliek tikai pa braucamo daļu iet.Var redzēt,kā šis uzņēmums ciena Gulbeni un tās iedzīvotājus.

  26
  5
 2. Rubate galīgi ožu pazaudējusi! Visu vasaru neko nedarīja.

  18
  5
 3. Kāds sakars Rubatei ar nedarīšanu, nav naudas, neiet darbi!

  5
  10
 4. Eu jūs gudrie runatāji, aiziejat kaut vienu bruğa gabalu uzliekat uz ietves nevis tik gudri runājat ka darbi neiet uz priekšu. Dīvana pirdēji

  4
  23
 5. Pats esi pirdējs! Nevajadzēja visu vasaru pirst,tad iela būtu sataisīta!Nevienam citam nav jāskrien bruģēt ietve kā tikai pašas rubates strādniekiem.Mēnesī pāris dienas strādā un atkal klusums.Visu nepadarīto tik noraksta uz naudas trūkumu.Tagad atkal visi pirdīs līdz nākošā gada novembrim stāstot,kā viss sadārdzinās un cik grūti nabaga rubatei.Vienkārši pretīga firma un viņas darba stils.

  20
  3
 6. Tā ir vietās ar tik augstu korupciju zog un vairs nekaunejas neko nedarīt. Vai vēl kādā pilsētā taisa trīsgadīgos remontus ?

  14
  2
 7. Kas slēpjas zem !. Eu ja tev ir kādas problēmas tad davaj tiekamies dzīve un izrunājamies vārds pa vārdam.

  2
  8
 8. Rubate brugi neliek umnik😂😂 paskaties uz skolas ielu. Rubate bus sataisijusi brivibas ielu un vidus ielu bet skolasiela vēl nebūs pabeikta😂 cilvēki neiedzilinās un daudzko neizprot. un vai Rubatei būtu jāsadara viss pa vienu vasaru ja terminš ir divus gadus, vini tur nau vainīgi ka terminš ir tik liels. un tiem kam kautkas nepatīk braucat apkārt un nestaigājat pa to brīvības ielu😎

  5
  6
 9. Kas tos dubļus savāks gar Jokeri drausmīgi pabojāja iela ar smago tehniku 😩😩😩

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.