Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Autovadītājs: kad sakārtos ceļa posmu Smiltene-Gulbene?

Pagājušajā gadā uz valsts reģionālā autoceļa Smiltene–Gulbene 27 kilometru posmā sāka ceļa remontu. “Dzirkstele” palaikam saņem autovadītāju sašutumu par šo ceļa posmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kāds no autovadītājiem jautā: “Vai redakcija lūdzu varētu sniegt kādu informāciju, kad beidzot tiks daudzmaz cilvēcīgi sakārtots auto ceļa posms Smiltene -Gulbene, kur ir uzsākti remontdarbi? Ceļš ir katastrofālā stāvoklī – dziļas, asas bedres asfaltā. Katru nedēļu redzu, kā cilvēki montē riepas uz ceļa, un piedevām pats laužu mašīnu uz darbu. Vietās, kur ir ieraktas jaunas caurtekas, ir novērojami nenormāli iesēdumi. Vai tad tiešam nevar ko pielabot?”

Arī autovadītājs Edgars Kalniņš no Jaunpiebalgas, kurš braucis no Velēnas līdz Ozolkalnam, “Dzirkstelei” stāsta, ka bedres ir pamatīgs, un viņš “gandrīz palika bedrē”.

“Dzirkstele” sazinājās ar VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļas vadītāju Annu Kononovu, kura skaidro: “Būvdarbu posmā seguma uzturēšanas (izņemot sniega tīrīšanu un seguma apstrādi ar pretslīdes materiālu) darbus veic būvnieks SIA “8 CBR”, un VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Gulbenes nodaļa jau bija devusi rīkojumu SIA “8 CBR” salabot avārijas bedres. Ceļam Smiltene-Gulbene (P27) ir B uzturēšanas klase, saskaņā Ministru kabineta noteikumu Nr.26 prasībām satiksmei bīstamās bedres jāaizpilda 5 diennakšu laikā. Lai brīdinātu autobraucējus par bedrainiem posmiem, ir izvietotas brīdinājuma un ātruma ierobežojuma zīmes. Nepastāvīgajos laika apstākļos bedres, diemžēl, visticamāk veidosies arī turpmāk. Atvainojamies autobraucējiem par sagādātajām neērtībām un aicinām ziņot par grūtībām, ar kurām tie sastopas uz valsts autoceļiem, tajā skaitā bedrēm un citām problēmām būvdarbu objektos, zvanot uz diennakts bezmaksas tālruni 80005555.”

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (24)

 1. Savu atvainošanos Anna var iebāzt tur kur saule neiespīd!
  Ceļs ir vienkārši šausmīgs.

  31
  2
 2. Ko var dirst? Viens sūta pie otra. “Latvijas valsts ceļi” ir jālabo bedres nejau 8cbr

  17
  4
 3. Ceļš Gulbene – Velēna zem katras kritikas.
  Saucās, ka dzīvojam “Eiropā” nabadzība augstākajā līmenī.

  32
 4. Ir pagājuši 3 mēnesī,akmeņi lido pa gaisu,lv ceļu būvniekiem augsta klase, normālā valstī sen par tādu darbu aiz restēm būtu

  20
 5. Remontdarbu laikā par ceļu uzturēšanu atbild būvnieks nevis LVC!

  8
  1
 6. Ceļš ir briesmīgs! Bedre pie bedres un vēl tik šausmīgi dziļas.

  14
 7. Anna baigo skaidrību neieviesa… Laikam kamēr savu autiņu nesabeigs, tikmēr nesapratīs cik tas ceļš ir DRAUSMĪGS…. Sirds asiņo trāpot katrā bedrē…..

  12
 8. Ja tur notiktu remontdarbi, tad atbild būvnieks. Bet tur nekas netiek remontēts un bedres ir uz vecā ceļa

  5
  2
 9. Tas, ka viņi ir pīrāga gabalu atkoduši – sarakņājuši caurtekas, arī skaitās sākts remonts. Nekas, ka laika apstākļu dēļ dotajā brīdī tur nav nekādas kustības.

  4
  1
 10. Ruta
  Braucot no Gulbenes puses bedres tādas,ka domājot ar galvu nezini vai izbrauksi vai paliksi bedrē.Tramplīni ari ne pa jokam.,puteņa laikā braukt nav nekadi joki…..

 11. Tur sen 5 dienām pāri un baigi neticās ,ka neviens nav ziņojis, vairāk izskatās neredzu negribu gadījums.

  10
 12. Jādod ceļu uzturētājam vadībai pa purnu savādāk nesaprot ,tikai sāli māk kaisīt .

 13. Vairs nevienam nekādas atbildības saistībā ar ceļiem, to vien
  dara kā attaisnojās, kam kas jādara. Galavenais, lai telefonā īsziņa pienāk,
  ka naudiņa kontā ieskrējusi, par sēdēšanu, filozofēšanu, dīkdienību un bezatbildību !

  17
  1
 14. Tās nav nekādas neērtības, bet pamatīgi izdevumi ja pārsit riepu vai vēl kas notiek. Pati braucu pa šo bezceļu, nu vienkārši šausmas!!!

 15. Tur viss ir vienkārši piz*ets, jābrauc Zig zagā lai ratus nenolauztu

 16. Laikam janotiek kādai grandiozai avarijai, lai beidzot kungi saprastu ka kaut kas ar to ceļu ir jādara. Priecājos par brīžiem kad ir kartīgs putenis,tad vismaz pa to ceļa posmu var pabraukt.

 17. Ir zvanīts uz noradīto tel. Nr., bet atbilde diezgan lakoniska – šādos laika apstākļos neko nevarot uzlabot. Tā nu turpināsim lauzt savus auto. Varbūt Bez-tabu var palīdzēt,ko sakat? Uzreiz atradīsies gan labi laika apstākļi,gan šlaga ko iebirdināt 5…10…15 cm dzilajas bedrēs

 18. Šodien novēroju interesantu faktu. Pēc plkst.15.00 braucu uz Velēnas pusi. Ceļa posmā no krustojuma uz Tirzu – Sinoli, uz Velēnas pusi, tūlīt aiz pieturas, malā stāvēja ceļu uzturētāju mašīna un trīs vīrieši pielaboja bedrītes. Gribu gan teikt – vienu bedrīti, jo, braucot uz Velēnas pusi, tās labotas nebija, kaut gan mašīna bija virzienā no Velēnas puses. Apmēram pēc 40 minūtēm braucu atpakaļ pa ceļu Velēna – Gulbene un tavu brīnumu: ne vairs mašīnas, ne strādnieku, kas laboja bedrītes, ne arī salabotu bedrīšu. Nu ko, vienu bedrīti tomēr salaboja. Kad pienāks pārējām kārta? Tur tiešām ir jānotiek nelaimei, lai sāktu kaut kas kustēties uz priekšu. Un, braucot pa tādu ceļu, tas ilgi nebūs jāgaida. Šobrīd jau paliek arī neizbraucams viss ceļa posms, sākot ar Ozolkalnu un tālāk uz Velēnas pusi. Vienā otrā vietā vairs tās nav bedrītes, bet gan bedres, autobraucējiem jābrauc kā slalomā.

  11
 19. Drīz pa pļavu būs jābrauc un noteikti pat pa to būs labāk braukt, nekā pa to “asfaltēto”.

  Kamēr sniegs tikmēr labi braukt pa ielas malu, tur vismaz līdzenāks un nav ašās dziļās bedres.

 20. Tur gadu no tika remontdarbi…nauda gan jau miljonos….segums izturēja nepilnu gadu…un neviens nav atbildīgs…..korupcija augstākajā līmenī!!!!

  5
  1
 21. Vajadzētu to bedrīšu labotāju vārdus un uzvārdus studijā, lai var personīgi uzslavēt!

 22. Ari man masinai remonts ap 100 pec brauciena pa to murgu,lai gan ieveroju atrumu tajos cuku rakumos kur caurtekas liktas masina sasista.stradajusi tiesam ir idioti pilnigi kas pat nejedz izlidzinat asfalta segumu :@

 23. Tas ir šausmas! Asfalts posmā Gulbene – Ranka vienkārši nokūst reizē ar sniegu.
  Ja pirms nedēļas bija tikai no Tirzas stacijas – Sinoles krusta uz Rankas pusi, tad tagad jau no pilsētas sākas bīstamas bedres.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.