Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kāpēc Gulbenē, Skolas ielā 5/8, atkritumu konteineri pārcelti tik tālu?

Foto: Gatis Bogdanovs

“Vai Gulbenes mājas Skolas ielā 5/8 atkritumu konteinerus varētu novietot tuvāk? Tagad tie stāv pie mājas 5/7. Tas ir apgrūtinoši gan dubļainā laikā, gan tagad, ziemas sasalumā. Kā zināms, mājas 5/8 pagalms ap dīķi ir pārrakts. Tagad atkritumi uz konteineriem ir jānes pāri visam pagalmam. Vai mājas 5/8 pilnvarotā persona nav vērsusies pašvaldībā ar priekšlikumu novietot konteinerus tuvāk mājai?” to iedzīvotāji ir lūguši noskaidrot ar “Dzirksteles” starpniecību.
Gulbenes pilsētas pārvaldes vadītājs Gints Āboliņš saka: “Būvniecības/pārbūves laikā (Skolas ielā – red.) būs un ir neērtības iedzīvotājiem. Atkritumu konteineru novietojumu jautājums tika pirms diviem mēnešiem izrunāts ar māju pilnvarotajām personām un būvnieku.”
Skolas ielas pārbūve ir paredzēta 830,5 metru garumā, gājēju celiņu izbūve – 240 metru garumā, veloceliņu izbūve – 417 metru garumā. Plānota arī zaļās un atpūtas zonas līdzsvarošana pret ielas infrastruktūras teritoriju, kā arī 231 automašīnas stāvvietas izbūve.
Pārbūves darbus Gulbenes daudzdzīvokļu māju masīvā Skolas ielā 5 pēc pašvaldības pasūtījuma veic Rēzeknes SIA “Riviera L” par 981 107,20 eiro līgumcenu bez PVN. Būvuzraudzību par 19 000 eiro bez PVN nodrošina Jelgavas SIA “RS Būvnieks”. Pārbūve notiek saskaņā ar Alūksnes SIA “Projekts EAE” izstrādāto projektu. Tā izstrāde un autoruzraudzība pašvaldībai maksājusi 17 175 eiro bez PVN. Projektu paredzēts īstenot līdz 2022.gada septembrim.

Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.