Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vai Kalna ielā Gulbenē pievilks ūdensvadu un kanalizāciju?

Ražošanas/ noliktavu ēka Gulbenē, Zaļajā ielā 3. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Nobeigumam strauji tuvojas pēc pašvaldības pasūtījuma Gulbenē, Zaļajā ielā 3, topošās ražošanas/noliktavu ēkas būvniecība. “Vai tuvumā esošajā Kalna ielā šajā sakarā varēs pieslēgties pilsētas centrālajam ūdensvadam un kanalizācijas tīkliem?” jautā kāds “Dzirksteles” lasītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis laikrakstam skaidro – pievilkt šīs komunikācijas katrai mājai pašvaldība nemaz nevar. Iespējams būšot vienīgi par iedzīvotāju pašu līdzekļiem pieslēgties pilsētas maģistrālajiem tīkliem.

Precizējot informāciju, pašvaldības atbilde, kuru “Dzirkstelei” atsūtīja vecākā komunikācijas speciāliste Jana Igaviņa, ir šāda: “Gulbenes novada pašvaldība informē, ka, izbūvējot ražošanas/biroja ēku Zaļajā ielā 3, Gulbenē, tika ierīkoti centrālie ūdens un kanalizācijas tīkli, šo infrastruktūru pietuvinot Kalna un Vītolu ielas mājsaimniecībām, lai iedzīvotājiem atvieglotu pieslēgšanos tīkliem (īsāks attālums pieslēguma izveidei). Pašlaik norit Kalna un Vītolu ielas projektēšana, kā ietvaros arī tiek vērtēta centralizēto ūdens un kanalizācijas tīklu izbūve, kas bez šī objekta būtu sarežģītāk paveicams.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (5)

  1. “Pašlaik norit Kalna un Vītolu ielas projektēšana, kā ietvaros arī tiek vērtēta centralizēto ūdens un kanalizācijas tīklu izbūve, kas bez šī objekta būtu sarežģītāk paveicams.” Vai kāds latviešu valodas speciālists man varētu iztulkot latviski, ko šis teikums nozīmē? Kurš šeit tik ļoti “mīl” latviešu valodu – “Dzirksteles” korespodents vai vecākā komunikācijas speciāliste? Kuram vajadzētu pamācīties latviešu valodu pamatskolā?

    3
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.