Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Ziedojumu vācējs skaidro savus nolūkus

Foto: “Pexels-Pixabay”.

“Paldies vērīgajam Gulbenes tirgus apmeklētājam, kas ievēroja ziedojuma kastītes!” ar šādiem vārdiem redakcijā vērsās Rēzeknes iedzīvotājs Sandijs Golovenko, izlasot 17.februāra “Dzirkstelē” rakstu “Vai jāpārbauda, kas un kam vāc ziedojumus tirgū?”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

9.februārī ceturtdienas tirdziņā Gulbenē kāda apmeklētāja bija novērojusi – vīrietis dalīja cilvēkiem lapiņas, uz kurām vienā pusē bija rakstīts, ka pārdod cūkgaļu, norādītas arī cenas, bet otrā pusē lapiņai aicināts: “Ziedosim bērniem!” Bijusi arī kastīte, kurā iemest ziedojumus.

S.Golovenko šajā sakarā laikrakstam skaidro: “Esmu uzņēmies būt par mazo vēstnesi “Eņģeļi pār Latviju” (uz kastītēm ir visi logo) un gadatirgos palīdzu Latvijas bērniem vākt ziedojumus ārstēšanai, jo zinu, cik ļoti tam ir nepieciešamas finanses. Manā ģimenē mums pašiem ir bērns ar īpašām vajadzībām. Ziedojumu kastītes ir oficiālas sadarbībā ar nodibinājumu “Bērnu slimnīcas fonds”, kas kopā ar “Ziedot.lv” ļoti palīdz manas ģimenes bērnam gan finansiāli, gan morāli, tāpēc arī mūsu ģimene vēlas dot savu artavu. Pie saviem tirdzniecības stendiem izvietojam ziedojumu kastītes. Ja ir vēlme un iespējas ziedot, tad ziedojumu kastītes katru ceturtdienu ir un būs pie “101 % Latgales Smeķis” tirdzniecības vietas. Jau iepriekš sakām milzīgu paldies ziedotājiem par atbalstu Latvijas slimajiem bērniem!”

S.Golovenko arī stāsta, ka viņu ģimenē bērnam ar invaliditāti 27.martā ir plānota operācija, kura tiks apmaksāta no ziedojumiem.

“Dzirkstele” jau rakstīja, ka ziedojumu vākšana ir brīvprātīga un nav nelikumīga.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.