Svētdiena, 8. marts
Dagmāra, Marga, Margita
weather-icon
+-1° C, vējš 1.09 m/s, R-DR vēja virziens

"Gada atsitiens 2013" balvas pasniegtas

Izskanējis “Gada atsitiens 2013”, kurā uzzinājām pagājušā gada aktualitātes jauniešu skatījumā sešās nominācijās.

Par svarīgāko “Gada notikumu” jaunieši atzinuši Blaumaņa ielas rekonstrukciju, par  “Gada organizāciju” – biedrību “Gulces Gēns”.

Nomināciju “Gada neveiksme” ieguva nepabeigto ielu remontdarbi pilsētā (īpaši Miera iela), bet nomināciju “Gada cerība”- baseina atvēršana/celtniecība pilsētā.

Par “Gada cilvēku” jaunieši atzinuši jauniešu centra “Bāze” vadītāju Valēriju Olekšu, savukārt nomināciju “Gada jaunietis” ieguva sportists Dzintars Lācis.

Īpašo balvu “Lielais ieguldījums”, kura nozīme ir pateikties tiem cilvēkiem, kas paralēli saviem ikdienas darbiem atrod laiku un vēlēšanos palīdzēt un iesaistīties jauniešu aktivitātēs, saņēma Ģirts Jogurs.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.