Jau divas sestdienas pēc kārtas dienas vidū Gulbenē, naktsklubā “Grodi”, notiek diskotēka bērniem.
Jau divas sestdienas pēc kārtas dienas vidū Gulbenē, naktsklubā “Grodi”, notiek diskotēka bērniem. “Dzirkstele” novērojusi, ka uz ballīti ierodas gan pirmsskolas vecuma sapucētas meitenes un puikas, gan pusaudži. Mazāko bērnu mammas tikmēr pie galdiņa pasēž pie kafijas tases, kamēr deju zālē iet vaļā dejas uz nebēdu.
“Ļoti vajadzēja kaut ko tādu piedāvāt Gulbenē. Atsaucība ir. Zinu, ka daudzi mazie, sevišķi meitenes, jau laikus gatavojas, domā, kā sapucēties, nākot uz diskotēku. Pie mums uz ballēm var nākt bērni, kas kaut vai tikko iemācījušies staigāt,” saka Kaspars Troicis, kas “Grodos” organizē pasākumus naktskluba deju zālē.
Aptaujātie Gulbenes bērni atzīst, ka ballītes sestdienās gaida ar nepacietību un jau laikus paprasa vecākiem 50 santīmus ieejas maksai un vismaz vienai dzēriena “Coca – cola” glāzei.