Sestdiena, 27. decembris
Dainuvīte, Gija, Megija
weather-icon
+3° C, vējš 0.89 m/s, Z-ZR vēja virziens

Pārdomas

Vēl skanu. Šobrīd esmu kā tikko uzrakstīta lapa, kad tinte vēl nav nožuvusi un vārdi tā īsti vēl nav iegūlušies dvēselē.

Vēl skanu
Šobrīd esmu kā tikko uzrakstīta lapa, kad tinte vēl nav nožuvusi un vārdi tā īsti vēl nav iegūlušies dvēselē. Kā stīga, kas vēl joprojām vibrē tikko izskanējušas nots atvadās, pārpilna ar melodiskiem akordiem. Kā ogle, kas nebeidz gailēt jau izdegušā kamīnā, vēl labu brīdi kavējoties liesmu skāvienā. Kā pāri plūstošs trauks un no krastiem kāpjoša upe. Es skanu, staroju un plūstu pārbagāta ar nesen izdzīvotiem mirkļiem un vēl neizgaistošiem vārdiem.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.