Ceturtdiena, 15. janvāris
Fēlikss, Felicita
weather-icon
+-16° C, vējš 3.52 m/s, DA vēja virziens

Telpu futbols: Latvijas ZA reģiona čempionātā mūsu veterāni - sestie

Balvos noslēdzās Latvijas ZA reģiona veterānu telpu futbola čempionāts. Gulbenes komanda spēlēja ar Viļakas un Jēkabpils futbolistiem.

Pirmajā spēlē ar viļakiešiem mūsu komanda pirmajā puslaikā bija vadībā ar 4:0. Tomēr spēles pavediens pazuda un otrajā daļā pretinieki panāca izlīdzinājumu. Noslēgumā sāpīgs zaudējums ar 5:6. Trīs vārtus guva Renārs Šķenders, pa vieniem Raitis Šolins un Gints Iekļavs.

Otrajā spēlē ar jēkabpiliešiem pretinieki nonāca vadībā ar 4:1, bet mūsu komanda likvidēja vārtu deficītu. Spēles izskaņā pie rezultāta 5:6 tiesnesis neredzēja pretinieku tīšu spēli ar roku viņu soda laukumā, bet pretuzbrukumā Jēkabpils guva vārtus. Rezultātā zaudējums ar 5:7. Trīs vārtus guva R.Šķenders, pa vieniem R.Šolins un Aivars Blauvs.

Vēl komandā spēlēja Aivis Grigalka un Edgars Aleksejevs.

Pārējo spēļu rezultāti:

Balvi – Viļaka 4:0,

Alūksne – Līvāni 3:1,

Ludza – Jēkabpils 5:4,

Alūksne – Viļaka 6:3,

Jēkabpils – Balvi 3:3.

Pirmo reizi čempionu laurus plūca Alūksnes komanda, kuras sastāvā spēlēja arī gulbenietis Vilnis Grāvlejs.

                                                                         Turnīra tabula

1. Serdžiu KS/Alūksne          14      10       2      2         41:15          32

2. LSB Meistars/Ludza          14      10       2       2        46:26          32

3. Īves/FK Balvu Vilki             14       8        5      1         44:20          29

4. Namejs/Līvāni                    14       7        1      6         38:34          22

5. Jēkabpils                          14       6         4      4         44:34          22

6. Gulbene                            14       3        2      9         31:45          11

7. Madona                            14        2        0      12       19:55            6

8. Viļaka                               14        2        0      12       19:57            6

      P.S. Alūksne ir augstāk par Ludzu, jo labāka kopējā vārtu starpība (savstarpējās spēles 2:3 un 1:0).

      P. P.S. Līvāni augstāk par Jēkabpili, jo labāki rādītāji savstarpējās spēlēs – 3:2 un 4:4.

      P.P.P.S. Madona augstāk par Viļaku, jo labāki rezultāti savstarpējās spēlēs – 3:0 un 1:0. 

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.