Svētdiena, 28. decembris
Inga, Ivita, Irvita, Ingeborga
weather-icon
+-4° C, vējš 2.57 m/s, R vēja virziens

Izraugās Rijas kalna labiekārtotāju

Rijas kalnu Jaungulbenē kā tradīciju vietu par 26 844,17 eiro līgumcenu bez pievienotās vērtības nodokļa labiekārtos Gulbenes SIA
“Ambergold”.
Pavisam šajā iepirkumā bija divi pretendenti. Novada domes Iepirkumu komisija lēmumu par uzvarētāju pieņēma 30.martā. Pašvaldības pasūtījums būs jāizpilda līdz 31.jūlijam. Rijas kalna labiekārtošana būs jāveic saskaņā ar SIA “Marten projekti” izstrādāto būvprojektu un būvdarbu apjomiem. Darbu izpildes līdzfinansēšana paredzēta no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai. Tehniskā specifikācija paredz, ka Rijas kalnā būs ne tikai bruģēti laukumi, bet arī koka šūpoles, dažādi soli, atkritumu urnas. Tur tiks iestādīti bērzi, ozoli, klinšrozītes un pīlādži. Tiks nostiprinātas nogāzes un veidotas zāliena joslas.
Paredzēts izveidot celiņu tīklu, lai ērtāk varētu nokļūt senās rijas drupās, kur atrodas neliela dēļu skatuve.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.