Ceturtdiena, 1. janvāris
Laimnesis, Solvita, Solvija
weather-icon
+-8° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens

Kapusvētkos būs divi mācītāji

Lasītāji vaicā “Dzirkstelei”, vai Gulbenes kapusvētkos piedalīsies luterāņu mācītājs. Kā zināms, Gulbenes draudzei pašlaik nav sava mācītāja.

Lasītāji vaicā “Dzirkstelei”, vai Gulbenes kapusvētkos piedalīsies luterāņu mācītājs. Kā zināms, Gulbenes draudzei pašlaik nav sava mācītāja.
Pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Valtis Krauklis informē, ka ir vienojies ar Gulbenes luterāņu draudzes vadītāju Lauru Dilli un ka mācītājs kapusvētkos būs. “Pagaidām vēl nav konkrēti zināms, kurš mācītājs brauks uz Gulbeni, taču tāda noruna ir. Ir arī vienošanās, ka kapusvētkos, ko organizē luterāņi, piedalīsies arī katoļu priesteris Vjačeslavs Bogdanovs,” saka V.Krauklis.
Kapusvētki Gulbenē būs 25.jūlijā. Vecajā kapsētā – pulksten 11.00, jaunajā kapsētā – pulksten 15.00.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.