SEB Baltijas basketbola līgas 2.divīzijas pusfinālā iekļuvušas “Bumerangs/ASK/Gulbene”, Tallinas “Dalkia/Nybit”, Kedaiņu “Nevežis” un “Panevežis” no Lietuvas.
SEB Baltijas basketbola līgas 2.divīzijas pusfinālā iekļuvušas “Bumerangs/ASK/Gulbene”, Tallinas “Dalkia/Nybit”, Kedaiņu “Nevežis” un “Panevežis” no Lietuvas.
Šīs komandas 8. un 9.aprīlī cīnīsies par uzvaru fināla turnīrā, kas notiks Lietuvā, Panevēžas sporta pilī.
“Bumerangs/ASK/Gulbene” ar “Dalkia/ Nybit” sacentīsies 8.aprīlī pulksten 20.15, bet “Panevežis” ar “Nevežis” cīnīsies pulksten 18.00. Savukārt sestdien, 9.aprīlī, pulksten 15.00 pusfināla zaudētāji savstarpējā spēlē noskaidros šāgada sezonas trešo labāko SEB BBL 2.divīzijas komandu, bet pulksten 17.15 pusfināla uzvarētāji cīnīsies par 2.divīzijas čempiona titulu.
Biļetes uz šīm spēlēm varēs iegādāties 8.aprīlī, Panevēžas sporta pils kasēs. Viena biļete dod iespēju noskatīties abas spēles, kas risināsies vienā dienā. Biļešu cena pieaugušajiem – 1,20 lati (6 liti), bērniem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – 0,60 lati (3 liti). Speciāls transports uz Lietuvas spēlēm netiek plānots.