Pirmdiena, 12. janvāris
Reinis, Reina, Reinholds, Renāts
weather-icon
+-12° C, vējš 1.55 m/s, Z vēja virziens

Izšūpos pagasta bērnus

Lejasciema pagasta kultūras namā svētdien, 3.jūlijā, pēc vairāku gadu pārtraukuma notiks Bērnības svētki.

Lejasciema pagasta kultūras namā svētdien, 3.jūlijā, pēc vairāku gadu pārtraukuma notiks Bērnības svētki.
Pagasta kultūras nodaļas vadītāja Dace Milne stāsta, ka svētkos piedalīsies septiņi mazie lejasciemieši kopā ar vecākiem, krustvecākiem un apsveicējiem. Vairāki ir kristīti baznīcā, tomēr vecāki vēlējušies piedalīties arī laicīgajos svētkos.
Goda kūmas būs Ina un Atvars Sirmie. “Pagasta padome noteica Bērnības svētku datumu, aicinot vecākiem pieteikt bērnus. Patīkami, ka atdzimst kādreizējā tradīcija,” saka D.Milne.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.