Trešdiena, 14. janvāris
Roberts, Roberta, Raitis, Raits
weather-icon
+-12° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens

Godina pagasta sievietes

Jaungulbenes pagasta Gulbīša kultūras namā šovakarā galveno uzmanību veltīs sievietēm.

Jaungulbenes pagasta Gulbīša kultūras namā šovakarā galveno uzmanību veltīs sievietēm.
Notiks pasākums Starptautiskās Sieviešu dienas atcerei. Visi pagasta iedzīvotāji aicināti apmeklēt teatralizētu koncertu, ko sagatavojuši pagasta mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Koncertā līdz ar pašdarbniekiem piedalīsies arī Gulbīša vidusskolas estrādes deju grupa.
“Katru gadu dažas dienas pirms vai pēc 8.marta mēs organizējam līdzīgu pasākumu, jo svētku un no sirds teiktu vārdu nekad nevar būt par daudz. Vēlamies, lai arī vīrieši saprot un neaizmirst, ka ikdienai, darbam, ģimenei un sadzīvei bez sievietēm nebūtu vēlamās noskaņas,” saka Jaungulbenes pagasta Gulbīša kultūras nama vadītāja Dzidra Rudzīte.
Dz.Rudzīte pārliecinājusies, ka pagasta iedzīvotāji pēdējā laikā labprāt apmeklē pasākumus, kuros piedalās pašdarbnieki.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.