Lielbritānijā kāds kurls un akls vīrietis, kurš automašīnu nevada, ir saņēmis sodu – 60 mārciņas (62,64 lati) – par ātruma pārsniegšanu.
Lielbritānijā kāds kurls un akls vīrietis, kurš automašīnu nevada, ir saņēmis sodu – 60 mārciņas (62,64 lati) – par ātruma pārsniegšanu.
Policija informē, ka ātruma novērošanas kamera uzrādījusi, ka Mārtins Stailss Hallā braucis ar ātrumu 36 jūdzes stundā (58 km/h) atļauto 30 jūdžu (48 km/h) vietā.
“Es gribētu redzēt, kā es ar savu balto spieķi un suni pavadoni braucu tajā mašīnā,” saka Mārtins.
Mārtins dzīvo kopā ar sievu Donu un dēlu Krisu, kas abi arī ir kurli.
Dona reizēm brauc ar “Renault Scenic Privilege”, kas reģistrēts uz Mārtina vārda, nelielus attālumus no pāra mājām Tanbridžvelsā, Kentā. Pārkāpuma dienā ģimene ieturējusi lenču Krisa skolā, kas atrodas 180 jūdžu (290 kilometri) attālumā.
“Mans vīrs nevar vadīt mašīnu. Tikai es ar to braucu. Tā bija tāda pati mašīna kā mūsu un tai bija tāds pats reģistrācijas numurs, bet tā nebija mūsu mašīna. Tā nevarēja būt mūsu mašīna! Mēs pilnīgi noteikti nebijām Hallā, mēs pat nezinām, kur tāda Hambersaida atrodas,” piebilda sieva.
Ģimene baidoties, ka viņu mašīnas numurs esot nokopēts. Policija pēc pāra sūdzības veicot izmeklēšanu.