4.decembrī saņemts iesniegums, ka automašīnai “Volvo XC 70”, kas pieder SIA „Vidzemes bioenerģija” un bijusi novietota pie “Hansabankas” Gulbenes filiāles Ābeļu ielā 17b, apmēram pulksten16.15 pazudusi valsts reģistrācijas numura zīme “BBG 1”.
4.decembrī saņemts iesniegums, ka automašīnai “Volvo XC 70”, kas pieder SIA “Vidzemes bioenerģija” un bijusi novietota pie “Hansabankas” Gulbenes filiāles Ābeļu ielā 17b, apmēram pulksten16.15 pazudusi valsts reģistrācijas numura zīme “BBG 1”.Uzsākts kriminālprocess.
4.decembrī saņemts iesniegums no kāda gulbenieša, kuram no dzīvokļa pazuduši
14 lati. Par iespējamo saistību ar šo notikumu policija uzsāktajā kriminālprocesā pārbauda cietušā 32 gadus veco brāli un viņa
28 gadus veco draudzeni no Valkas rajona Palsmanes.
4.decembrī saņemts pieteikums, ka autobusam sabojāts sēdeklis. Par iespējamo saistību ar šo nodarījumu policija pārbauda divus 19 un 20 gadus vecus jauniešus – Stāmerienas un Stradu pagasta iedzīvotājus.
5.decembrī pulksten 01.40 saņemts pieteikums, ka degvielas uzpildes stacijas “Lukoil” teritorijā Gulbenē, Baložu ielā 19, automašīna “Mercedes Benz” ar hidropacēlāja strēli skārusi un sabojājusi nojumi. Automašīnas vadītājs –
43 gadus vecs Valmieras rajona iedzīvotājs. Uzsākta administratīvā lietvedība.
5.decembrī saņemti divi pieteikumi par zādzībām no automašīnām.
* Automašīnai “Audi 80”, kura bijusi novietota pie mājas Lapu ielā, uzlauzta durvju slēdzene un no salona nozagts CD atskaņotājs “Pioneer”, kompaktdiski un dokumenti. Nodarīti materiālie zaudējumi 40 latu vērtībā.
* Automašīnai “Opel Kadett”, kura atradās pie mājas Blaumaņa ielā, līdzīgā veidā uzlauzta durvju slēdzene un no salona nozagts CD atskaņotājs “JWC”, radot cietušajam zaudējumus par 109,99 latiem.
Par abiem noziedzīgajiem nodarījumiem uzsākti kriminālprocesi.