Sestdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis
weather-icon
+-12° C, vējš 0.89 m/s, Z vēja virziens

Bobslejisti izcīna sudrabu

Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā bobslejā Daumants Dreiškens kopā ar komandas biedriem pilotu Jāni Miņinu un stūmējiem Aināru Podnieku un Reini Rozīti izcīnījuši otro vietu.

Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā bobslejā Daumants Dreiškens kopā ar komandas biedriem pilotu Jāni Miņinu un stūmējiem Aināru Podnieku un Reini Rozīti izcīnījuši otro vietu.
Šī ir pirmā reize šīs ekipāžas karjerā, kad gūta otrā vieta Pasaules kausa izcīņas posmos. “www.esports.lv” informē, ka abos braucienos J.Miņina četrinieks ieņēma otro vietu uzreiz pēc Krievijas pilota Jevgeņija Popova.
Kopvērtējumā Miņina ekipāža šobrīd ir pakāpusies uz otro pozīciju. Savukārt divniekos J.Miņins/ D.Dreiškens Pasaules kausa izcīņas trešajā posmā ierindojās tikai 17.vietā.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.