Sestdiena, 17. janvāris
Tenis, Dravis
weather-icon
+-9° C, vējš 3.7 m/s, D vēja virziens

Popiela Gulbīša vidusskolā

Turpinot skolas tradīcijas, 8.decembrī skolas kultūras ministrija aicināja visu vecumu interesentus rādīt savu izdomu un atraktivitāti popielā.

Turpinot skolas tradīcijas, 8.decembrī skolas kultūras ministrija aicināja visu vecumu interesentus rādīt savu izdomu un atraktivitāti popielā.
Savu prasmi dziedāšanā, dejošanā, improvizācijā žūrijai demonstrēja deviņas grupas. Prieks, ka priekšnesumā piedalījās arī mūsu skolas bijušie skolēni – Alvis Makejevs un Artūrs Krievs.
Ļoti emocionāls bija 12.klases meiteņu sniegums. Viņas spēja iejusties gan leģendārās grupas “ABBA” tēlos (Svetlana Bēniņa, Linda Isačenko, Liene Maksteniece, Sigita Vasiļjeva), gan izveidot iespaidīgu šovu “Modern Talking” dziesmai “You my heart” (Laima Aizkalniete, Linda Isačenko un 7.klases meitenes Rūta Korule, Baiba Dimpēna, Elīna Deksne, Sintija Kļaviņa), gan radīt Dona un Lily savdabīgo sniegumu dziesmā “Just for you” (Svetlana Bēniņa un Linda Isačenko).
Lielu pārsteigumu žūrijai un skatītājiem sagādāja Diānas Toras (9.kl.) un Lauras Cinkuses (8.kl.) izpildītā “Lauzto siržu dziesma”, jo meitenes dziedāja nevis fonogrammas pavadījumā, bet gan kā mākslinieki teiktu – “dzīvajā”.
Paldies 5.klases zēniem Naurim Jermacānam un Kristapam Lauram par drosmi uzstāties un pierādīt, ka arī zēni spēj radoši domāt, jo “Arash” dziesma “Tike Tike Kardi” viņu izpildījumā guva žūrijas komisijas atzinību.
Labi iestudēts kolorīts bija Sabīnes Matvejevas (5.kl.), Ilzes Korlašas (9.kl.), Gerdas Garās (4.kl.) un Lindas Žubules (4.kl.) priekšnesums gan dziesmai “I love my papa, I love my mama”, gan “Pump it”.

Komentāri

Dzirkstele.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.