Gulbenes 2.vidusskolā 10.martā dalībnieku atlasē konkursam “Latvijas talants”, ko organizē “Talantu fabrika”, piedalījās 21 bērns un jaunietis no Gulbenes, Alūksnes un Ludzas rajona.
Gulbenes 2.vidusskolā 10.martā dalībnieku atlasē konkursam “Latvijas talants”, ko organizē “Talantu fabrika”, piedalījās 21 bērns un jaunietis no Gulbenes, Alūksnes un Ludzas rajona. Gulbenes rajonu pārstāvēja četri jaunieši.
Gulbenes kultūras centra direktors Egons Kliesmets informē, ka jaunieši ne tikai uzstājās, bet arī aizpildīja anketas un atbildēja uz žūrijas jautājumiem. Visi dalībnieki tika filmēti. Nofilmēto žūrija Rīgā izanalizēs un pēc tam izvēlēsies dalībniekus nākamajai kārtai.
Pretendentu atlase notiek pavisam 20 Latvijas pilsētās. Atlasītie dalībnieki piedalīsies četros pusfināla un fināla koncertos. Finālisti piedalīsies arī “Latvijas talanta” tūrē 2007.gada vasarā.