Valsts ieņēmumu dienests savā interneta mājas lapā ir publiskojis valsts amatpersonu 2006.gada ienākumu deklarācijas.
Valsts ieņēmumu dienests savā interneta mājas lapā ir publiskojis valsts amatpersonu 2006.gada ienākumu deklarācijas. “Dzirkstele” šodien un turpmāk lasītājiem sniegs ieskatu Gulbenes rajona redzamāko valsts amatpersonu finansiālajā situācijā.
Gulbenes pilsētas domes priekšsēdētājs un Vidzemes plānošanas reģiona attīstības padomes priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs, kas bija arī rajona padomes vadītājs, pērn ir nopelnījis 22 838,23 latus līdz nodokļu nomaksai. Tajā skaitā kā pilsētas domes vadītājs viņš ir nopelnījis 12 558,74 latus, kā rajona padomes vadītājs – 7147,92 latus, kā Vidzemes plānošanas reģiona vadītājs – 1870,84 latus. Lauku atbalsta dienests N.Stepanovam samaksājis 180,73 latus, Vidzemes attīstības aģentūra – 1080 latus.
Skaidrā naudā N.Stepanovs ir uzkrājis 2500 latus. Divās bankās viņam bezskaidrā naudā ir uzkrāti 3193 lati.
Viņa īpašumā ir dzīvojamā māja un saimniecības, zeme un mežs Jaungulbenes pagastā, kā arī garāža Gulbenē. Personiskajā autoparkā ir “Mitsubishi-Pajero” markas auto (1995.izlaiduma gada), traktors “MTZ-80” (1992. izlaiduma gada), piekabe “MAZ-8114” (1989.izlaiduma gada) un vieglā automašīna “UAZ-31512” (1987.izlaiduma gada).
Pērn N.Stepanovs bijis sabiedriski aktīvs – vadījis Tautas partijas Gulbenes nodaļu, rajonā bijis tūrisma padomes un pilsētā – zemes komisijas loceklis. Darbojies Latvijas Pašvaldību savienības valdē. Viņš bijis Rotari kluba dalībnieks, olimpiskā kluba “Buks” prezidents, Sabiedrības integrācijas fonda padomes loceklis.